Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Prietenie la plesneala*** - brainstorming


Recommended Posts

andru scrie si omu in graba si voi radeti de el.

imi cerui si iertare de la mihaela...chiar...ce-ar fi sa-i spunem de acum in colo mihaleaid="purple">...ce intirisant ar suna.

andrule cum faceti tu spinachiu?? ca ar tb sa ma apuc de mancat si eu, dar nu stiu cum. stiu doar salata sa fac cu el.

am fost la ciufulici. a fost super fain.

acum ma duc sa mananc niste ardei umpluti cu smantana si pasca cu ciocolata. [pofta] mi-a mai ramas o bucatica de la Paste

 

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

andru,delphi,sarut mana de [pup] si-i intoarcem...

acum au plecat misha cu adi,cu portbagajul plin cumparaturi pt bb...restul va mai spune ea...ma duc si eu sa spal,adica spala masina eu doar bag rufele in masina...[:D]

 

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaita

Despre noi,aici!

A&M

 

 

BAZARUL LUI MIHAITA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
sa speram ca vor ajunge intregi si nevatamati acasa la ei.mai da au cumparat tot tot? da au stat cam putintel, ati avut timp macar de o [cafea]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">am avut timp si e o cafea si de o pizza....cumparaturile sau facut la punct ochit punct lovit...stau si eu nitel aici cu voi..intre timp din dormitorul lu'mihaitza se aude o mare liniste,cand merg la el...surprise...avea pana in gat crema cninezeasca...ma ustura ochii de mor,cred ca si pe el...[bang][bang]..asta era din ciclul copil nesupravegheat...MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai ti-a dat de treaba kupilu...te-a simtit el ca vrei sa "scapi" de el [:D]

ba eu nu pricep una. deci cand e liniste in camera kupilului atutomat el face ceva inneregula si nu tb aflat. dar de ce face liniste? sa nu fie descoperit? eu faceam din astea cu clas tare...ca eu ma concintram tare

 

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

acum ma duc sa mananc niste ardei umpluti cu smantana si pasca cu ciocolata. [pofta] mi-a mai ramas o bucatica de la Paste

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

pozeid="purple">, Just Meid="blue">
Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">
[sofer] ambitioasa

align="right" id="quote2">

asa, mananca tot, sa nu ramana nimic.[:D]
si cu tine nu mai vb never ever.IO TI-S DATOARE VANDUTA si de cate ori te invit mereu gasesti pretexte. [bang][bang]

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
asa, mananca tot, sa nu ramana nimic.[:D]
si cu tine nu mai vb never ever.IO TI-S DATOARE VANDUTA si de cate ori te invit mereu gasesti pretexte. [bang][bang]
align="right" id="quote2">
mananc ca e facut de mine...si e bun...dar nu mai am
maine esti la munca??? maine pleaca max la masa si voi fi singura...asa ca in functie de cum pleaca el la masa poate bem o cafea
si mai tashi cu nu mai vb cu tine ever...da...si porcu o zis ca nu mai mananca...si tot baga in el..ceva nou zi-mi

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

pozeid="purple">, Just Meid="blue">
Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">
[sofer] ambitioasa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
Citat:
citat din mesajul lui gabriella1asa, mananca tot, sa nu ramana nimic.[:D]si cu tine nu mai vb never ever.IO TI-S DATOARE VANDUTA si de cate ori te invit mereu gasesti pretexte. [bang][bang]
align="right" id="quote2">mananc ca e facut de mine...si e bun...dar nu mai ammaine esti la munca??? maine pleaca max la masa si voi fi singura...asa ca in functie de cum pleaca el la masa poate bem o cafeasi mai tashi cu nu mai vb cu tine ever...da...si porcu o zis ca nu mai mananca...si tot baga in el..ceva nou zi-miPovestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">da. maine muncesc.Ceva nou... [bang][bang][bang][bang][bang][bang]nu mai zic.Vorbim maine daca da Domnul sa-ti vad fata.Gabriela"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...