Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Prietenie la plesneala*** - brainstorming


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary
Baai, ce cutremur?? Eu eram calare pe catea, o zgandaream la urechi si cica "baaaai, cutreeemuuuur"!! N-am simtit absolut nimic. Cred ca e sigur sa fii calare pe caine cand te loveste un cutremur [:D]
align="right" id="quote2">cand lumea dardaie de frica tu calaresti vaca??? bey ce e cu tine???Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
a fost cutremur....-am speriat de am zis ca fac pe minede la ce ora esti bre maine la munca??? poate eu vin dupa ce pleci tuPovestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">ce cutremur,mama?m-a sunat prietena mea,sa-mi spuna de cutremur...pe alt subiect se vb de cutremur...eu n-am simtit nik...oare sunt nesimtita?[bang][bang]sau mi se trage de la paharul de bere pe care l-am baut?[alcool]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marami
ce? cum? cand? unde?Ti s-a separut femeie[:D]
align="right" id="quote2">nu bre...chiar a fost...vezi ca e subect la generale ca fu...nu am beut nic azi...calcam cand s-o cutremurat...Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
5,3 a avut si voi nu simtiti nika bre?Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">nika,bre....dar voi sunteti mai aproape de vrancea...MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

5.3 grade , vrancea, 120km adancime.

 

Eu am barbatu in teatru, cladire ''sanatoasa'' [bang] ma duc sa il salvez, cu copchil cu tot !!!

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da zici maine cand te gasesc la munca bre coana mare???

ma duc sa ma indushez sa ma bag in pat langa max, ca si acum imi tremura budigaile pe mine..[:D]

 

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Si la noi s-a simtit, si stau la et. 2... eu nu prea... ca spalam vase, dar a inceput sa zdrangane ceva langa mine, dar George l-a simtit din plin, ca statea jos.

Bine ca n-a fost mai tare. id="purple">id="size3">id="Georgia">

 

Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii

(Vrajitorul din Oz)id="blue">id="size2">id="teal">id="size4">id="Georgia">

 

Povestea unui licurici id="Georgia">id="purple">id="size3">

 

Poznele lui Andreiid="teal">

 

Nasterea lu' Andreiid="red">

 

PozeAndreiid="purple">

 

Andreea id="size4">id="red">[mamica] luiid="size4">id="purple"> [copil] Andreiut Puiut 11.06.2006id="size4">id="teal">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
pai ti-a dat de treaba kupilu...te-a simtit el ca vrei sa "scapi" de el [:D]ba eu nu pricep una. deci cand e liniste in camera kupilului atutomat el face ceva inneregula si nu tb aflat. dar de ce face liniste? sa nu fie descoperit? eu faceam din astea cu clas tare...ca eu ma concintram tarePovestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))] Mai mult ca sigur daca-i liniste face ceva nepermis, vreo prostie... treaba verificata si la noi[:D]id="purple">id="size3">id="Georgia">Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii (Vrajitorul din Oz)id="blue">id="size2">id="teal">id="size4">id="Georgia"> Povestea unui licurici id="Georgia">id="purple">id="size3">Poznele lui Andreiid="teal">Nasterea lu' Andreiid="red">PozeAndreiid="purple">Andreea id="size4">id="red">[mamica] luiid="size4">id="purple"> [copil] Andreiut Puiut 11.06.2006id="size4">id="teal">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...