Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Prietenie la plesneala*** - brainstorming


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui andruskandu
Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
pai ti-a dat de treaba kupilu...te-a simtit el ca vrei sa "scapi" de el [:D]ba eu nu pricep una. deci cand e liniste in camera kupilului atutomat el face ceva inneregula si nu tb aflat. dar de ce face liniste? sa nu fie descoperit? eu faceam din astea cu clas tare...ca eu ma concintram tarePovestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))] Mai mult ca sigur daca-i liniste face ceva nepermis, vreo prostie... treaba verificata si la noi[:D]id="purple">id="size3">id="Georgia">Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii (Vrajitorul din Oz)id="blue">id="size2">id="teal">id="size4">id="Georgia"> Povestea unui licurici id="Georgia">id="purple">id="size3">Poznele lui Andreiid="teal">Nasterea lu' Andreiid="red">PozeAndreiid="purple">Andreea id="size4">id="red">[mamica] luiid="size4">id="purple"> [copil] Andreiut Puiut 11.06.2006id="size4">id="teal">id="Book Antiqua">
align="right" id="quote2">andru,deci tu stii despre ce vorbesc....[:D]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary
Bai, astea care n-ati simtit cutremurul, erati calare pe cateaua mea? Ca nu v-am simtit [:D]
I love you in the way I understand love.I love you in my own peculiar wayid="purple">
align="right" id="quote2">eram calare pe altceva,pe o felie de pizza si un pahar cu bere!...sau dansam cu mihaitza!MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

berea face toata faza....

ma duc sa bag si eu un pahar...

fug la max al meu...sa nu mai dardaie budigaile pe mine

seara placuta...misha sper ca ai ajuns cu bine acasa...si nu ai simtit cutremuriciu.. [:D]

 

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
berea face toata faza....ma duc sa bag si eu un pahar...fug la max al meu...sa nu mai dardaie budigaile pe mineseara placuta...misha sper ca ai ajuns cu bine acasa...si nu ai simtit cutremuriciu.. [:D]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">misha a ajuns cu bine acasa,am vb cu ea la te,dar cutremurul l-a simtit!numa'io,nu![pk]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai de isterie !!! Calmati neamu, va rog !!! E doar o activitate seismica !!! Daca e sa mor poa sa ma muste ai muaca tzetze si sa mor infectata...

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

[bis] ce cutremur bey[:D]?!Nu s-a simtit nici la Navodari.

 

 

 


Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

Varsta Isabella-Elenaid="red">

goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

;a mine se misca chiuveta si ma gandseam...moama ce rau trebuie sa imi fie...chiar si dusumeaua pleaca de sub picioare. da cand am realizat, m-a luat cu tremurat de nu nimeream lingura cu iaurt la gura lu fii miu. cum se cheama fobia de cutremure?[:-)))]id="blue">

 

mami Ruxandra, in plina forma[aerob]pentru Andrei Tudorid="size4">id="Script MT Bold">,cel mai nazdravan[copil]id="maroon">

 

[flo]poezici pentru mamici si pepenasi[flo]id="teal">

poezii mai serioaseid="purple">[cit]

Andrei Tudorid="size4">- minunea noastra -The Storyid="red">[pk]id="size1">id="Comic Sans MS">

 

...inseamna

ca infinitul si-a gasit limite

ii zarisem grimasa

zvarcolindu-se-n catuse de fier

aripile sunt inutile acum

chiar si cenusa...

id="brown">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am simtit nika, da` na, io is mai nesimtita de fel[:D]

Mi se inchid ochii de somn, va doresc o noapte linistita si vise pufoase[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

[ruga]Ramane in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]

 

mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...