Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Prietenie la plesneala*** - brainstorming


Recommended Posts

asa care va sa zica,mishule..ti s-a parut tie ceva la mine,ha?pai de atata asteptat....

dodo,n-ai sughitat ieri?ce crezi ca ai scapat de barfa?no chance...dar izabella si bogdan,nu puteau suporta fumul de tigara din pizzarie...si eu am fost mama denatutata,i-am bagat lu'mihaitza vreo 4 ore de terapie,sa ma pot misca in voie(saracul copil),apoi l-am prins pe socra-meu sa stea vreo 3 ore cu ei...ca altfel nu ne faceam noi de cap,am profitat la maxim...ne-a prins bine iesirea,nu mai iesisem..de mult...

asa ca stai linistita,la vara ti-a aduc eu pe misha cu tot cu bbeul ei din dotare(ala mic,nu ala mare)....[pup]

 

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaita

Despre noi,aici!

A&M

 

 

BAZARUL LUI MIHAITA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

MISHULINAddeci da, sufar de zgaltzofobie atunci. da rau de tot./ macar daca as fi fost in pat...ma gandeam ca fac secs si nu stiu io. da asa....

 

moama da ce te-ai albastrit.

 

deci se apropie data fatidica...[pk]id="blue">

 

mami Ruxandra, in plina forma[aerob]pentru Andrei Tudorid="size4">id="Script MT Bold">,cel mai nazdravan[copil]id="maroon">

 

[flo]poezici pentru mamici si pepenasi[flo]id="teal">

poezii mai serioaseid="purple">[cit]

Andrei Tudorid="size4">- minunea noastra -The Storyid="red">[pk]id="size1">id="Comic Sans MS">

 

...inseamna

ca infinitul si-a gasit limite

ii zarisem grimasa

zvarcolindu-se-n catuse de fier

aripile sunt inutile acum

chiar si cenusa...

id="brown">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
asa care va sa zica,mishule..ti s-a parut tie ceva la mine,ha?pai de atata asteptat....dodo,n-ai sughitat ieri?ce crezi ca ai scapat de barfa?no chance...dar izabella si bogdan,nu puteau suporta fumul de tigara din pizzarie...si eu am fost mama denatutata,i-am bagat lu'mihaitza vreo 4 ore de terapie,sa ma pot misca in voie(saracul copil),apoi l-am prins pe socra-meu sa stea vreo 3 ore cu ei...ca altfel nu ne faceam noi de cap,am profitat la maxim...ne-a prins bine iesirea,nu mai iesisem..de mult...asa ca stai linistita,la vara ti-a aduc eu pe misha cu tot cu bbeul ei din dotare(ala mic,nu ala mare)....[pup]
align="right" id="quote2">Ba sughitai si mai rau vroiam la "inghesuiala"[:D].Doar eu cu Dan doar in vis sa fim singuri la o ...ceva orice indiferent cum s-ar numi.
Blogul lui Bogdan-Andrei Varsta lui Donu' Bodoid="blue">Varsta Isabella-Elenaid="red"> goblenuri-relatii pe blogul DonuluiCredinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="red">[ruga]Doamne ajuta!id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io'te ce m-am albastrit [:D] Am fost harnicuta la scris d'aia!

 

Asa'i Ruxule, tu urmezi la vizite [:D] Moama da' ce ma mai plimb prin tara in ultima vreme! Si daca totul merge bine, n-ar fi exclus sa se trezeasca Rhoneea cu mine la usa [:D] ca mi-a trimis niste peisaje [olala] musai de vazut live!

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui
Ba sughitai si mai rau vroiam la "inghesuiala"[:D].
Doar eu cu Dan doar in vis sa fim singuri la o ...ceva orice indiferent cum s-ar numi.
align="right" id="quote2">

Data aviatoare n'o sa mai stai tu tinara si nelinistita in casa. Te bagam noi in priza [:D]

edit: ti s-a facut de inghesuiala? Plimba-te cu RATB-ul prin Bucuresti, ca de asa o experienta, mai rar ai parte [:D]

****************************************************************



[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">



excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mishuleid="red">, da' prin Campina cand vii?[:D]id="purple">id="size3">id="Georgia">

 

Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii

(Vrajitorul din Oz)id="blue">id="size2">id="teal">id="size4">id="Georgia">

 

Povestea unui licurici id="Georgia">id="purple">id="size3">

 

Poznele lui Andreiid="teal">

 

Nasterea lu' Andreiid="red">

 

PozeAndreiid="purple">

 

Andreea id="size4">id="red">[mamica] luiid="size4">id="purple"> [copil] Andreiut Puiut 11.06.2006id="size4">id="teal">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrule, nu zi hop, ca dupa 1 iunie sint la Brasov [:D]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Auzi Misho, da` daca tot te plimbi atata nu faci mama si o plimbare in scop caritabil, cu organul din dotare, poate ii gaseste lui fie`mea visele prin nori cand zboara[:D].... dupa ultima experienta AFAHC devine istorie[bang].... si sa ne intelegem, era visul ei nu al meu!

 

[ruga]Ramane in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]

 

mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...