Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (141)


Recommended Posts

Daiopri, multa sanatate si tinem pumnii. Pisoiul creste mare si cu lapte praf, acum tu esti prioritatea, nu-ti mai fa mustrari de constiinta si pt asta. Nelia, LMA lui Tudora, mine nu-mi vine sa cred ca are deja 4 ani, parca ieri ne spuneai ca a venit pe lume. Va rog eu, nu mai vorbiti cifrat cu ouale Kinder ca neuronul meu pilpiie. Ca sa pricep si eu ceva aici m-am dus si am citit si pe contul comun, asa ca v-am admirat la toate pozele, A+ la toti copiii si mamicile lor. Noi nascutii lui Mona si Olga sint adorabili. Chiar si cu neuronul meu care pilpiie eu am inteles ce a vrut sa zica Simona. Daca era dupa numarul de mesaje sau frecventa... eu eram de mult exmatriculata[:D] dar sinteti fete subtiri [flo]. Diana, pai textul ala zic eu ca e clar, poti sa-ti iei fara plata la discretia lu' sefu', nu e lege care sa oblige compania sa accepte cererea ta. Mai mult ca sigur ca daca o accepta nu iti va garanta ca au un job pt tine cind te intorci, cam asta se practica. Mihaela "Never argue with idiots cause they'll drag you down to their level and beat you with experience."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui maru Iar tonul Irei imi da senzatia de voyoarist frustrat si ignorat[bang]
Hehe. Voi in schimb ati fost foarte discrete, entuziaste si politicoase acum un an sau cat, cand ati alungat-o pe Ira. Care, apropo, a avut atunci multa dreptate; drept, poate cam putin tact, se vede de la o posta cam ce ton au discutiile pe aici si cat rost au anumite batalii cu morile de vant. Atunci am plecat si eu, si o sa continui sa stau plecata. Pt cine nu stie despre ce e vorba, sorry, nu o sa decodific mesajul, n-am nici timp nici chef de inca o discutie pe stiti voi ce tema, am vrut doar sa clarific lucrurile un pic [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mimitete
Daiopri, multa sanatate si tinem pumnii. Pisoiul creste mare si cu lapte praf, acum tu esti prioritatea, nu-ti mai fa mustrari de constiinta si pt asta. Nelia, LMA lui Tudora, mine nu-mi vine sa cred ca are deja 4 ani, parca ieri ne spuneai ca a venit pe lume. Va rog eu, nu mai vorbiti cifrat cu ouale Kinder ca neuronul meu pilpiie. Ca sa pricep si eu ceva aici m-am dus si am citit si pe contul comun, asa ca v-am admirat la toate pozele, A+ la toti copiii si mamicile lor. Noi nascutii lui Mona si Olga sint adorabili. Chiar si cu neuronul meu care pilpiie eu am inteles ce a vrut sa zica Simona. Daca era dupa numarul de mesaje sau frecventa... eu eram de mult exmatriculata[:D] dar sinteti fete subtiri [flo]. Diana, pai textul ala zic eu ca e clar, poti sa-ti iei fara plata la discretia lu' sefu', nu e lege care sa oblige compania sa accepte cererea ta. Mai mult ca sigur ca daca o accepta nu iti va garanta ca au un job pt tine cind te intorci, cam asta se practica. Mihaela "Never argue with idiots cause they'll drag you down to their level and beat you with experience."
Mihaela, multumim [flo]si sa stii ca nu te-am confundat deloc in pozele alea, esti exact tipa draguta cu parul lung, castaniu[;)] Si pentru ca te stiu preocupata de forma fizica, uite aici un link despre nutritie si workout pe care eu il accesez frecvent si in care gasesti retete ultra-delicioase si...sanatoase. Nu ma intreba insa cat la suta ma conformez cu combinatiile de ingrediente:[:D]imi mai fac cu ochiul o ciocolata buna ori niste cartofi prajiti cu maioneza..si painea proaspat coapta pe care o ador. http://www.muscleandfitnesshers.com/recipes/99
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mona_B
Citat:
citat din mesajul lui mimitete
Daiopri, multa sanatate si tinem pumnii. Pisoiul creste mare si cu lapte praf, acum tu esti prioritatea, nu-ti mai fa mustrari de constiinta si pt asta. Nelia, LMA lui Tudora, mine nu-mi vine sa cred ca are deja 4 ani, parca ieri ne spuneai ca a venit pe lume. Va rog eu, nu mai vorbiti cifrat cu ouale Kinder ca neuronul meu pilpiie. Ca sa pricep si eu ceva aici m-am dus si am citit si pe contul comun, asa ca v-am admirat la toate pozele, A+ la toti copiii si mamicile lor. Noi nascutii lui Mona si Olga sint adorabili. Chiar si cu neuronul meu care pilpiie eu am inteles ce a vrut sa zica Simona. Daca era dupa numarul de mesaje sau frecventa... eu eram de mult exmatriculata[:D] dar sinteti fete subtiri [flo]. Diana, pai textul ala zic eu ca e clar, poti sa-ti iei fara plata la discretia lu' sefu', nu e lege care sa oblige compania sa accepte cererea ta. Mai mult ca sigur ca daca o accepta nu iti va garanta ca au un job pt tine cind te intorci, cam asta se practica. Mihaela "Never argue with idiots cause they'll drag you down to their level and beat you with experience."
Mihaela, multumim [flo]si sa stii ca nu te-am confundat deloc in pozele alea, esti exact tipa draguta cu parul lung, castaniu[;)] Si pentru ca te stiu preocupata de forma fizica, uite aici un link despre nutritie si workout pe care eu il accesez frecvent si in care gasesti retete ultra-delicioase si...sanatoase. Nu ma intreba insa cat la suta ma conformez cu combinatiile de ingrediente:[:D]imi mai fac cu ochiul o ciocolata buna ori niste cartofi prajiti cu maioneza..si painea proaspat coapta pe care o ador. http://www.muscleandfitnesshers.com/recipes/99
Mona ce zici tu acolo de ciocolata, cartofi prajiti si paine calda [pofta] si unde se duc toate astea? Atunci cand faci un pas catre Dumnezeu, El face zece pasi catre tine! Ce spui sa si infaptuiesti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nelia,multumesc din suflet,asa este,sunt frumosi foc.Referitor la pereche,tocmai am aflat ca este pe drum nr 3 asa ca voi ramane fara urechi curand.Abia ma descurc cu cei doi.. Asteptam si eu mai multe sfaturi referitoare la bilet ca-mi prea face cu ochiul si l-as cumpara.Fetele,alte pareri..? [pup] SIMONA,mami de doua minuni http://good-times.webshots.com/album/569597676cGJNoo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, poti sa-mi spui si mie ce marca si cit a costat pianul pe care l-ai luat lui Tudor? Tot caut un cadou pentru ziua lui Antonia si sint in pana totala de inspiratie, asa ca ma gideam sa ne facem de lucru si sa-i luam un pian [alcool]. Deja ne "delecteaza" urechile cu flautul cerut de profa de muzica [:D] Deci putem adauga si un pian...Sau poate niste tobe? [:D] Oana, mama lui Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Simona73
Nelia,multumesc din suflet,asa este,sunt frumosi foc.Referitor la pereche,tocmai am aflat ca este pe drum nr 3 asa ca voi ramane fara urechi curand.Abia ma descurc cu cei doi.. Asteptam si eu mai multe sfaturi referitoare la bilet ca-mi prea face cu ochiul si l-as cumpara.Fetele,alte pareri..? [pup] SIMONA,mami de doua minuni http://good-times.webshots.com/album/569597676cGJNoo
Simona, felicitari pentru al 3-lea bebe si o sarcina usoara cu odihna cat se poate[pup]mi-a spus Andreea sora mea chiar ieri ca bebe 3 e pe drum. Fetita e tot asa papacioasa?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...