Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (141)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Simi, si eu la fel ca tine, si cu dulcele si cu nervii... mai spuneam eu in mesajele trecute ce stari am in acea perioada... da' eu am si bube, se pune?[bang] Eu m-am apucat de tort, sper sa iasa... desi Tudora doarme si are febra iar.[q]
CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi, m-am uitat si eu la poze, este foc de frumoasa Alice [pup], dar si mama ei [flo]. Intr-adevar super petrecere i-ai organizat [pk] Noi ii facem ziua Antoniei la Chateau Ramsey, in orasul vechi. Cel putin pe hirtie pare un program frumos: ii imbraca in costume "Nouvelle France", fac piine ca pe vremuri, le explica cum traiau oamenii la Montreal acum citeva sute de ani, invata sa scrie cu pana de gisca...Sa speram ca copiii se vor amuza. Mikiion, bafta la cautat job [flo] Oana, mama lui Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pitilache
Simi, nu m-am suparat pe nimeni, poate doar pe mine ca incercand sa fac ceva ce eu am considerat frumos si prietenesc, am ajuns la astfel de discutii... asta-i tot.
"Less is more" - Mies van der Rohe
tu esti o fata extraordinara [pup] care n-a suparat pe nimeni niciodata pe aici, si ai procedat cum ai considerat tu mai bine! sunt sigura ca bebitzu a inteles ca nu e caz de suparare:)) eu tot m-am abtinut pina acuma, am tot sters mesajul, dar ma maninca degetele (daca tot sunt in perioada aia :(( 1) sunt de acord in parte cu Simonna, pentru ca Ira s-a indepartat de sezatoare in ultima vreme, vorbesc psihic, ca legatura cu noi, nu ca numar de mesaje; bine, punct remarcat, corectat, lucrurile pot reintra-n normal in sensul asta 2) nu sunt de acord ca am reinceput sa rascolim subiectul pe aici, ca am reinceput sa o judecam si condamnam a nspea oara pentru o poveste de acum 100 de ani; Fata a venit vreoi 40 km cu harta-n mina sa ne vada- presupun ca a insemnat ceva pentru ea reintilnirea, si m-as fi bucurat sa si ramina- e loc pentru toate aici pe sezatoare, oricit suntem de diferite- si sa nu incepem iar sa scarpinam lucrurile dovedind ca nu putem move on, si ca ramine rachiuna fara nici un rost; A fost draguta si a trimis un mesaj sprea mailul nostru; so what, unde-i crima, a fost o reincercare de reapropiere- asa o vad eu, si nu frustrare Marule draga si alta chestiuni vazute printre rinduri cind tinem neaparat sa devenim circotasi din solidaritate; crede-ma, eu o stiu personal: e o fata buna, atita, poate doar mai tinara si mai razvratita decit noi; e o fata ce aduce culoare si face diferenta sezatorii; a facut o greseala, si intr-o spirala fara rost o pleznim cu joarda peste degete iar si iar; nu e fair, sincer. si cu asta incerc sa ma retrag o perioada de aici, sper; nu-mi place cind vad cum tinem rachiuna si ne amintim imediat ce ar fi frumos sa uitam, Laura, si nu-mi place ideea uitatului peste umar pentru ca cindva...; asta nu inainte de a-i spune lui Simi ca e o mamica super-faina si tinara mereu, si ca Alice cred ca s-a simtit ca cealalta Alice in tara minunilor! LA MULTI ANI, Tudora [s][s][s], sa ai o viata frumoasa si fericita, si voi toti Nelia!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pitilache
Bebitzu, ti-am trimis parola noua. Imi cer scuze ca nu ti-am trimis-o pana acum. Eu mi-am permis s-o schimb dupa cum am si zis intr-un mesaj anterior pentru ca tot eu i-am dat-o Irei pentru a vedea pozele si nu a fost bine primit acest lucru. Se pare ca in nici un fel nu e bine. Am incercat s-o trimit la cat mai multe persoane active pe sezatoare, cred ca am trimis mai bine de 40 de mesaje luni, dar au mai fost si scapari, fara nici o intentie insa. Cred ca este cazul sa nu ma mai bag ca sa nu mai supar pe nimeni. Imi cer scuze daca am mai deranjat si pe altcineva.
"Less is more" - Mies van der Rohe
Si eu care ma laudam ca sunt o pacifista [:D] Roxana, pe cuvant de onoare ca nu asta mi-a fost in intentie, imi cer mii de scuze daca asa s-a lasat sa se creada, uite o [flo] si inca odata scuze.Se vede ca m-am simtit cu musca pe caciula, si asta numai pentru ca nu am timp in ultima vreme decat sa va citesc, la servici nu am net iar acasa seara zau ca nu mai apuc. Ana, cand reusesti sa schimbi "pozitia in ierarhie" sa-mi spui si mie sa-mi trimit aplicatia, poate asa m-or baga si pe mine in seama [:D].Bafta multa multa multa. Simi, frumoase poze,super ideea cu clownul iar copiii par ca s-au distrat de minune bebitzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ana Stroe si cu asta incerc sa ma retrag o perioada de aici, sper;
Eu sper ca nu! [pup] Si asa ai fost floare rara in ultimul timp, te muncesti tare la servici? In alta ordine de idei, multumesc de urari cu jobul! Azi ma gandeam ca asa le dau un telefon si le spun ca gata, nu-i mai vreau eu [:D] ce bine ar fi sa fie asa de simplu... nelia, ce rau imi pare de Tudora! Spune-i ca nu-i nici o problema daca are party la gradi in alta zi, am mai vazut cazuri, iar colegii ei se vor bucura de tort oricand. Si multa sanatate! Nici Cristi nu-i prea bine, azi l-am dus la doctor si nu i-a gasit nimic, dar plange des, doarme greu, geme... nu stiu! Mi-a trecut si mie prin cap ideea cu gripa, dar nici macar n-are febra... insa paranoia tot lucreaza... Simona73, felicitari, sa fie o sarcina usoara si un bebe sanatos si la fel de minunat ca si primii doi! pitilache, bebitzu, nu va suparati, frate! [flo] simi, acum ma gandesc... oare de aia am dat gata aproape o placinta cu visine de una singura? [:D] Ca e total necaracteristic pentru mine, eu nu ma omor dupa dulciuri decat rar... mikiion, felicitari! Cred ca e o mare usurare, cu siguranta un stres mai putin, plus multumirea ca ai reusit! Si eu te-as incuraja sa aplici la jobul de care ziceai, in definitiv ce pierzi? Uneori cand esti mai relaxat ai parte de surprize placute... oanagabriela, ce aniversare frumoasa pentru Antonia! Cred ca Roxanei mele i-ar placea la nebunie, ea e innebunita dupa perioada aia, are rochie de pioneer girl, acum coasem impreuna cum faceau fetele de atunci, tesem [:)] e de-a dreptul fascinata! Laurajr, felicitari pentru finuta! Cred ca Ioana e tare incantata!
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, Agata a fost la o activitate de duminica acolo, nu stiam ca se organizeaza si aniversari. Interesant, are poze in tarancuta, au facut placinta cu fructe culese din gradina din spate... A fost foarte frumos si inca ea era micuta, avea doar 5 ani atunci si nu se mai dadea dusa dupa 4 ore. Inaaa, nu-mi iese frosting cream![q]
CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...