Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

salutare la toata lumea. sant un nou membru a acestui forum,nu prea stiu cum sal folosesc, dar ma straduiesc sa anvat.. ami face placere sa am discutii pe diferite teme,cu romani,,rataciti''prin lume ,ca si mine. sant an Danemarca de ceva timp,si nu prea am antalnit romani pe aici,de vreo comunitate,sau asa ceva ,cum mai e prin alte parti,nici vorba.asa ca mias dori,daca e cineva de mai mult timp stabilit si care sa stie cum merg treburile pe aici,miar face placere sa discutam,sa schimbam pareri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

09. Comentariile la adresa gramaticii nu isi au rostul Desi apreciem o limba de comunicare curata si corect, comentariile privind gramatica folosita de ceilalti participanti nu isi au locul pe forum; le puteti face daca doriti - folosind mesageria privata. Nu uitati ca multi dintre membrii comunitatii sunt plecati din Romania iar evolutiile lor lor gramaticale nu fac obiectul acestui site. Roxana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nati, draga Ca sa citesti noutatile si parerile noastre, este simplu, navighezi pe site. Este foarte bine organizat. Poti intra pe anumite forumuri si de acolo, mai departe, pe diverse subiecte. Ex, in forumul Diaspora DC, vei gasi diverse subiecte, vei intalni inclusiv persoane din Danemarca. Poti chiar deschide un forum/ subiect nou "Bunicute fericite".Succes! Roxanaz, punct ochit, punct lovit! Buna remarca ta referitoare la greselile gramaticale. I-as fi dat si eu o replica Letitiei, dar am preferat s-o ignor. M-a surprins insa faptul ca e membru junior ????, deci cu vechime si experienta pe site. Calde imbratisari tuturor! [pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...