Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (184)


Recommended Posts

multumesc pentru informatii, fetelor! sunteti tare dragute [flo] bine ca sunteti ok, si n'a fost mai grav cutremurul! cat am stat in state (in sudul californiei, chiar pe falie), uneori chiar si zilnic simteam cate un cutremulr. e groaznica senzatia... va pup, si voi mai reveni cu intrebari. [flo]
mami de brotac rocker [pk]
[url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea unui Licurici[/url] [flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fuse si se duse, bine ca nu e cu urmari! Alexa, pai daca limba nu pune mari probleme, GO FOR IT pt.Quebec si apoi vedeti voi dupa ce aveti certificatul in buzunar. A avea sau nu a avea pe cineva acolo sa va primeasca si sa va indrume, e relativ. Fetele de aici sunt tare saritoare[flo] si cu internetul...sigur te descurci si singur, trebuie doar o organizare mai amanuntita. Te inteleg prin ce treci acum...Cate intrebari si ai vrea sa afli raspunsurile la tot! Am trecut si eu prin aceasta senzatie...mai avem un pas inainte de hotararea finala, care e ca si luata...95% [:D], dar actele tot le depunem chiar daca nu suntem convinsi 100%. Nu vreau sa-mi para rau ca am pierdut timpul[:D] Pup fetele zguduite! Eu aici la "faille" sunt, nu va povestesc ce senzatii sunt! http://djibouti7freres4ever.spaces.live.com/blog/cns!6378DB33630198FE!1062.entry in cazul in care aveti de pierdut timpul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand am auzit ca o sa locuim la etajul 15 chiar am zis "ce bine ca nu sunt cutremure in Canada", dar acum, cand am vazut ca se clatina masa, si se clatina si se clatina, de nu se mai opreste....imi vine sa ma mut la casa (daca as avea bani) :) Felicitari jessie pentru finalizarea studiilor![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot de asta intrasem... si eu l-am simtit, vorbeam la telefon cu Anka si deodata s-a zguduit masa, da' am zis ca-i tren, ca se mai simte asa cind trec alea de marfa. Numai ca si Octav la Mcgill l-a simtit si a fost intr-adevar cutremur, mic ce-i drept. http://www.myforecast.com/bin/earthquake.m?city=54231&metric=false Of, ma sperie ce spuneti acolo, eu nu cred ca as putea trai intr-un loc in care se cutremura casa in fiecare zi.[bang] Dar probabil te obisnuiesti... la fel cum te obisnuiesti cu aproape orice.[pup] Nu am citit, dar vad ca a terminat Jessie scoala, felicitari!!!![flo] Dimineata l-am intrebat pe Octav oare mai terminam si noi odata scolile astea!?! Ca mie mi-a ajuns![:D] Diana, doi ani de scoala si doi de stagiu??? Atit de mult? Stagiul mai ales, pare cam mult, poate ai vrut sa scrii doua luni? Eu mai am patru sesiuni, doua de cursuri si doua de stagii si seminarele corespunzatoare. Si mie se pare muuult![:I] CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am simtit nici un cutremur, si am ceva experiente la activ in Romania, cocotati la etajul 9 intr-un bloc din '75.... Ori suntem prea jos aici (et 4), ori ca e blocul din beton, ori ca mi se pare banal fata de zdruncinaturile din Romania, ori m-am relaxat eu prea mult in tara asta [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui jessie
E ok si pt mine marti, fetelor! Tu unde esti Mamaana, in ce zona? Diana, eu am facut programul de CMA si intr-adevar iti cer cel putin 2 ani experienta in conta la un anumit nivel; mie mi-au recunoscut experienta de aici. Tu ce program faci?
A, ok, deci ai scapat cu totul ! inca o data felicitari atunci. Eu sunt acum la CA, stagiul nu ti-l considera decat la anumite companii recunoscute de ei, in principal cabinete contabile. Oricum eu nu am lucrat deloc in conta pana acum asa ca it makes no difference. Dar cand aud asa de cineva ca finalizeaza, imi da un burst, ca se poate si ca doar trebuie sa perseverez si sa merg pana la capat, chiar daca drumul pare lung si greu. Diana mama de Victor Christian, 24 Iulie 2007 si Sonia Theodora 15 Septembrie 2009 "Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did" Mark Twain
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dap,si la noi s-a simtit, eram cu Sonia in basement si exersam mersul in picioare de la mama la canapea (si-a dat drumul singurica in dimineata asta [pk]) si am auzit tavanul trosnind ca si cand mergea cineva foarte apasat pe sus, jucariile zdranganeau, cutremurul l-am eliminat din prima, am zis ca ne-au calcat hotii [:D] Diana mama de Victor Christian, 24 Iulie 2007 si Sonia Theodora 15 Septembrie 2009 "Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did" Mark Twain
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...