Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (20)


Recommended Posts

ROMANCE DIN GERMANIA,HAIDETI CU NOI
[url="http://www.youtube.com/watch?v=ns0lwvmpU58&feature=related"]WAS WIR ALLEINE NICHT SCHAFFEN,SCHAFFEN WIR DANN ZUSAMMEN[/url] SARBATORITII LUNII MAI : - IOANA (puiul11) - 4 mai 1977 , - ALEXANDRA (Anangelexi) - 17 mai 1979 , - DAVID - COPIL DE ALEX - 31 mai 2007 , Noi suntem : - CLAUDIA74 - nume real Claudia-Maria Timisoara- 02 decembrie 1974, mamica de : Denisa[hippi] Timisoara - 17 iunie 1995 si Andreas[bonjovi] Heidelberg - 17 martie 2004 - RAMONAIANI - nume real Mariana Bucuresti - 25 februarie 1978 mamica de : Eliza [zana] Darmstadt - 06 septembrie 2007 - CESCKA777 - nume real Franceska Timisoara - 07 ianuarie 1977,mamica de : Benjamin [bonjovi] Muhlacker - 23 decembrie 2007 - TRISCHA - nume real Adina Brasov - 24 ianuarie 1973,mamica de : Patrizia [zana] München - 04 octombrie 2006 - MIRILUTA - nume real Cristina Targoviste - 28 iulie 1977,mamica de : Miruna [zana] Bucuresti - 19 decembrie 2002 si William Henrik [bonjovi] Hamburg - 30 august 2007 - MIKIRIKI - nume real Mihaela-Mirela Zalau - 19 iulie 1979 - I_ULIA - nume real Iulia Bucuresti - 21 august 1984 mamica de : Iris[zana] Bucuresti - 7 august 2007 - ANGIUTA - nume real Angelica Focsani - 24 octombrie 1982 mamica de : Vlad Lukas [bonjovi] Berlin - 8 iunie 2007 - CLAUDI@ - nume real Claudia Constanta - 16 martie 1983 mamica de : Tony Leon [bonjovi] Weiblingen -7 aprilie 2007 si Nico Louis[bebic] Weiblingen - 23 februarie 2009 - DIDIALEX - nume real Alex Focsani - 04 aprilie 1976 mamica de : Robert [bonjovi] Bucuresti - 12 septembrie 2004 si David [bonjovi] Mannheim - 31 mai 2007 - ANANGELEXI - nume real Alexandra Bucuresti - 17 mai 1979 mamica de : Maria Cornelia [zana] Bucuresti - 20 septembrie 2006 - RICEA - nume real Teodora Carla Piatra Neamt - 02 august 1978,mamica de : Roberto Alexandru[bonjovi] Lupeni - 28 iunie 1999 si Angelik Melany [zana] Calw - 28 octombrie 2007 - MIHAELAAA - nume real Mihaela Sibiu - 05 martie 1982,mamica de: DAVID [bonjovi] Dinkelsbühl - 29 martie 2007 - dinora77 - nume real Liliana Drochia (Rep.Moldova) - 02 martie 1982 isi doreste mult [bebic] - mOoniik - nume real Monika Oradea - 03 februarie 1978 [gravi] - miraklucker - nume real Mirabella Timisoara - 24 octombrie 1973,mamica de : DAVID [bonjovi] - 15 august 2002 Arbon - Elvetia DARIA [zana] - 20 noiembrie 2004 Arbon - Elvetia SELINE [zana] - 07 februarie 2006 Arbon - Elvetia - AdinaF - nume real Adina Cluj - 20 septembrie 1978, mamica de : Fabian si Alexander [bonjovi] [cavaler] - 6 octombrie 2006 Ludwigsburg - noiembrie - nume real Codruta-Maria Bucuresti - 25 noiembrie 1968, mamica de : Matei [bonjovi] - 28 octombrie 2004 Schorndorf - zuzi.simona - nume real Simona Galati - 11 ianuarie 1971,mamica de : Antonia [hippi] - 27 iunie 1998 Galati - mihaela_specht - nume real Mihaela Simleul Silvaniei - 28 ianuarie 1979,mamica de : Dennis [bonjovi] Wesseling - 20 septembrie 2005 - puiul11 - nume real Ioana Sibiu - 4 mai 1977,mamica de : Irina Maria [zana] Erlenbach - 15 decembrie 2004 si Alexandru Matei[bonjovi] Erlenbach - 30 iunie 2006 - tumpi - nume real Ioana Bucuresti - 24 octombrie 1976 - osna - nume real Mihaela Resita - 28 ianuarie 1979,mamica de : Matei[bonjovi] Braunschweig - 12 septembrie 2006 [url="http://2.bp.blogspot.com/_3TiPDBrcb7E/SXTN8LxzmsI/AAAAAAAABoU/dD_BnBqJ7pY/s1600-h/dc6.jpg"]INGERASUL EMMA AIDA[/url] [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Album Claudia[/url] [url="http://dctimisoara.blogspot.com/2008/04/banat-colt-de-rai.html"]Timisoara Impreuna[/url] 'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Stiu Clau ca-i greu aici si nimeni nu te ajuta nici macar cu o info dar eu vreau sa ma fac educatoare (mi-a intrat mie ideea asta in cap) si nici un neamt nu ma va opri chiar daca mai apoi slabe sanse voi avea sa-mi gasesc un loc de munca. M-am hotarat sa las balta ce am studiat in Ro si sa o iau aici de la capat. Intotdeauna mi-a placut sa lucrez cu copii (acu constat ca, cu al meu mai putin [:D]) si sper sa-mi implinesc visul. Angiuta, mamica lui Vladut (8 iunie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki, merci[pup].Cioco nu am papat, adica ce mi-au dat inauntru,putina cioco topita pe o napolitana,da grasa sunt eu si fara cicio lor[bang] Am vazut ptoate pozele, v-ati distrat nu gluma, brava. Si am mai observat si o geanta rosie mare[:D] Miki , vezi ca-mi esti datoare o partida de shopping Miha-ha, cand vrei ne putem vedea si in timpul saptamanii, vin eu spre tine, numai sa spui. Eu ma retrag la baza ca am avut un weekend plin si maine iara sunt zombie. Sosesc maine la cafea. [nani] "Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata la toata lumea[cafea][cafea][cafea][cafea],deci distractie si intanleala...frumos. Am vazut poze,mi-au placut imi pare rau ca nu am fost prin zona[q]. Miki e suparata ca s-a terminat concediul,ia de aici sa treaca[pup][pup][pup][pup] Eu v-am propus si o mai fac odata,hai sa ne mutam mai aproape si ne vedem mai des.eu sunt pentru[pk] Si acum vestea buna,pentru mine,plecam acasa in concediu.adica mergem acasa si nu mai facem nimic[pk].nu mai construim si stam si noi odata fara stress si munca ca la balamuc. O zi frumoasa!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...