Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante si Gravi Nou-Venite (97)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! [pup] Cand afli sexul? [olala][:D]
Citat:
citat din mesajul lui lorin7774
buna dimineata ! Lia, super tare cafeluta...nu m-am putut hotara inca daca s-o servesc pe aia din dreapta sau pe aia din stanga [pofta][pofta][pofta] pupici la fete [pup][pup][pup][pup][pup] ps : azi mai adaugam o saptamana la burtica[olala] ----------------------------------------- LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA[i] cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] 17+
Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! I-am prins [pup][pk]
Citat:
citat din mesajul lui sunset_zuzi
Citat:
citat din mesajul lui lorin7774 ps : azi mai adaugam o saptamana la burtica[olala] ----------------------------------------- LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] 17+
felicitariiii [olala][olala][olala] sa ajungeti cu bine pana la 40 sapt [pk][pk] neata fete [pup][pup][pup][pup] [i]Doamne ai grija si de noi [gravi] 18+ [fetita]
Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E bine, acum asteptam sa ne dai vestea ca a crescut si ca nu mai scade [pup]
Citat:
citat din mesajul lui Lia73
felicitari loricica sun pup trutzi 36.7 si 36.8 numa asha am avut-o asteptam sa vedem Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, multumesc [flo][flo][flo] sexul cred ca a sa mi-l spuna la urmatoarele ecografii, ca deja e destul de mare sarcina; desi nu ma intereseaza foarte tare; eu si cu Miruna avem feeling pentru fetita, sotul pentru baiat...o sa vedem cine "castiga" ... pe 9 iulie am urmatoarea eco , iar pe 26 am morfofetala [pup][pup] ----------------------------------------- LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA[i] cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] 17+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ne-am trezit si noi, am papat si am venit la cafeluta, lia ne-ai omorat [pofta] noi ne pregatim sa plecam la bucuresti, la eco [ruga] sa fie totul bine,am niste emotii, asa ca ne auzim deseara, daca mai apuc sa intru, depinde de ora la care ajungem, pt ca frate-miu si prietenii din buc vor sa ne vada. -------------------------------------------------------- mamica de ingeras Cristina-Maria (4-12.02.08) si te rog Doamne [ruga] si de un [copil] aici pe pamant [flo] ---------------------------------------------------------- NU CONDUCE MASINA MAI REPEDE DECAT POATE ZBURA INGERUL TAU PAZITOR ---------------------------------------------- Ai grija cand sari in sus de bucurie, sa nu-ti ia cineva pamantul de sub picioare ------------------------------------------------ [ruga] Doamne ajuta-ne sa avem un [bibe] sanatos si la termen [ruga] --------------------- [url="http://family.webshots.com/album/575924995HGjeuq"]II[/url] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=GABRIELA&year=2010&month=8&day=19&babycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>"]BEBE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...