Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante si Gravi Nou-Venite (97)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata [pup][pup][pup][pup][pup] naspe e "la sapa"...ma invatasem sa stau in concediu si am uitat senzatia "de bine" pe care ti-o confera statul la calculator si stresul aferent [bang][bang] va doresc o saptamana frumoasa ! ----------------------------------------- LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA[i] cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] 18+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor,va [pup] Trutzi LA MULTI ANI ! [flo][flo][flo][flo][flo] Te rog din suflet sa-mi ierti intarzierea [bang] Ca sa ma ierti uite iti las pupiceii speciali numai pt tine [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Si ca sa nu supar si restul fetelor lasam si pt ele [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] DD ne-a daruit o minune [gravired]25+[fetita]Alesia Maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata feteleeeeeeeeeeee o [url="http://www.funiacs.com/poze/mare/123_1228737319.JPG"]cafea bunacioasa[/url] [pup][pup][pup] ale ce-ti face printesica? [olala] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...