Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante si Gravi Nou-Venite (97)


Recommended Posts

Neata! Am prins si eu un [pup]
Citat:
citat din mesajul lui polo
Buna dimineata. [cafea][cafea] pentru fete (care mai beau, ca eu am renuntat). Si bineinteles [pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup] de molipsire. http://community.webshots.com/user/diove 7+
Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata si noi gata concediul, deci vorba Liei : "inapoi la sapa" [bang][bang][bang] multi pupici [pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup] ----------------------------------------- LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA[i] cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] 16+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Cum te simti? [pup][pup][pup]
Citat:
citat din mesajul lui lorin7774
buna dimineata si noi gata concediul, deci vorba Liei : "inapoi la sapa" [bang][bang][bang] multi pupici [pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup] ----------------------------------------- LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA[i] cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] 16+
Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt binisor, nu am scapat de Candida [q] nu stiu de ce nu scap [q] Am inceput stimularea luna asta. Doamne ajuta sa fie cu ochisori [olala]
Citat:
citat din mesajul lui polo
Hai ca am schimbat si semnatura. Trutzi multumim de capitol nou si multumesc de urari. Tu cum mai esti? http://community.webshots.com/user/diove 8
Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Atunci Doamne Ajuta. Iar candida cred ca o ai pe un sistem imunitar slabit. Nu stiu daca v-am spus, dar si eu m-am procopsit cu candida. Dr a spus ca este normal la femeile insarcinate din cauza modificarilor hormonale si a slabirii imunitatii. Deocamdata nu mi-a dat tratament (sunt in trim I), dar spre fericirea mea nu am nici un fel de simptome si sper sa ramana asa. http://community.webshots.com/user/diove [gravi]8
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamaaaaaaaaaaaaaaaaa numa gravidoase cum se simt garvidutele?? pup sa se ia [pup] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, fetelor [flo][flo][flo] sunt bine acum. hematomul s-a retras, a ramas doar o cicatrice acolo, am mai avut ceva contractii dar mult mai usoare si prietenul meu No-spa le-a rezolvat [alcool][alcool][alcool] nu mai aveam rabdare nici sa stau acasa, mai ales ca nu faceam nimic toata ziua. la servici singura problema este sa ma ridic din cand in cand de pe scaun, ca nu e ok sa stau 8 ore lipita. eu sper sa o scot la capat cu bine [ruga] candida am avut si eu, cred ca dintotdeauna [bang][bang][bang], inclusiv in primul trimestru de sarcina. Erau episoade pasagere, trecea, reaparea, indiferent de tratament. Acum dupa primul trimestru, desi nu am tratat-o, a disparut...[:-@] Trutzi, sa fie cu noroc stimularea [olala] va pupacesc pe toate [pup] si o doza pentru LIA [pup][pup][pup][pup][pup] ----------------------------------------- LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA[i] cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] 16+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...