Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante si Gravi Nou-Venite (97)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata noroc cu Lia si Trutzi, ca ne-au oferit portie dubla de cafea, ca altfel adormeam cu capul pe tastatura. Azi noapte am ajuns la ora 3 acasa, am fost sa-mi expediez printesa la mare. Va dati seama ce-am ajuns ??? Copilul meu merge la mare "fara parinti"!!! Adica cu sora mea si sotul ei si cei doi copii ai lor, dar fara mami ce va face ea acolo ???[q][q][q] si acum nici nu raspunde nimeni la telefoane...[bang][bang][bang] sunt sigura ca "oamenii" sunt foarte ocupati cu plaja, joaca in nisip si alte cele, numai de "o mami disperata" nu au ei timp... offfffffff. sa vad cat o sa rezist ! imi testez limitele ! daca ma vedeti ca dispar subit din peisaj, sa stiti ca am plecat la mare [pk][pk][pk] pupici la fete [pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup] ----------------------------------------- LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA[i] cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] 16+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata joann loricica[pup] trutzi sunt cu termometru la fofo in fiecare dim [:D] loricica nu te mai stresa o sa se distreze [pup] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]..nu stiu daca va ma aduceti aminte de mine..nu prea am mai intrat pe forum zilele astea: am fost plecata cu sotul destul de des si am avut si treaba..am venit si eu sa va las multi: [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]
alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga] si [gravi] 19+ cu [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

au raspuns la telefon....[:D][:D][:D][:D] evident ca ati avut dreptate : toata lumea e bine si se distreaza ! iar eu stau la birou si imi vine sa plang de somn [q][q][q] ce vreme nasoala ! [:-@] ----------------------------------------- LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA[i] cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] 16+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sun pup fata [pup] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou
[hopsieu]..nu stiu daca va ma aduceti aminte de mine..nu prea am mai intrat pe forum zilele astea: am fost plecata cu sotul destul de des si am avut si treaba..am venit si eu sa va las multi: [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]
alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga] si [gravi] 19+ cu [fetita]
multumim multumim sper ca v-ati distrat[pup] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorin7774
au raspuns la telefon....[:D][:D][:D][:D] evident ca ati avut dreptate : toata lumea e bine si se distreaza ! iar eu stau la birou si imi vine sa plang de somn [q][q][q] ce vreme nasoala ! [:-@] ----------------------------------------- LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA[i] cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] 16+
de facut copii[:D][olala][olala][olala] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...