Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

vitamine si fier prematuri


Recommended Posts

Servus la mamici si pitici, Vali, nu am mai fost pe aici de ceva vreme... deh, vacanta! [:D] In primul rand vizavi de modul in care l-ai putea pacali pe Luca sa ii dai vitaminele, habar nu am! Eu ii dadeam Ellei cu putin lapte de la mine si le lua mititica cu toate ca fierul ala are un gust de mori! [bang] Bietii copilasi! Insa cand vine vorba de dureri de dinti poate te pot ajuta cu o alta idee: in loc sa ii dai Nurofen pe gura de ce nu ii pui un supozitor mic de paracetamol? Are efect aproape imediat si nu il mai chinui pe copil cu seringa/lingurita! Sa nu iti faci griji caci nu bat campii: pediatrul Ellei mi-a oferit aceasta solutie si a functionat. Sper sa va ajute si pe voi! [pup] SoriLea, voi ce mai faceti? Ce mai face scumpicul tau? [pup] Mai spuneti-ne de voi cand ai timp... Mie cateodata parca imi pare rau ca nu am scris totul despre Ella: de cate ori ne zambea pe zi... totul, totul. Fetelor va pup si multa sanatate la puiutzi! Alinutza [mamica] de Ellutz dragutz Alinutza mamicutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 52
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu stiu ce sa zic cu vitaminele...Dna Doctor a fetitei mele mi-a spus ca rezultatele vitaminelor se vad mai tarziu... pt Ella 2008 ai aflat ceva in legatura cu viermisorii(giardia)?te intreb pentru ca eu am trait clipe groaznice ...si te pot ajuta cu sfaturi... Va pup si multa sanatate la mamimi si puiuti !!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...