Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rugati-va pentru DIANA


soni

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by speed
multumim frumos de vesti! extraordinar! se pare ca pachetul cu rugaciunile fetelor a ajuns la destinatar.[:)]
exact asta a zis si Laura, ca uite, mai, cica sa nu crezi...dar toate rugaciunile astea multe au ajutat-o pe Diana. mare e puterea lui Dumnezeu. [asia] ************ Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil! ************ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97022"]Alaptatul Help-Line[/url] ************ mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by conchita
VEEESTI BUUUNE, extraordinar de bune! acum am inchis cu Laura. deci, DIANA POATE MANCA!!! nu-mi revin :-)) Laura rade si exulta de fericire, tot n-am putut sta mult de vorba, tot pe fuga, ca inca erau fizioterapistele cu Diana, acum in momentul asta o ridicau pe marginea patului, a patra oara deja, bravo Dienuta! deci, Diana mananca! fizioterapistul i-a dat inghetata de capsuni, iaurt cu blueberries, suc de cranberries si laptic, adica de-astea colorate sa vada daca apar in trahee si NU AU APARUT! a zis ca revine pentru o a doua consultatie nitel mai tarziu si ii aduce Dienutei niste maslinute, favoritele ei:-)) Diana a stat doua saptamani fara mancare, deci va inchipuiti fericirea Laurei, plangea si radea in acelasi timp, mi-a zis ca slava domnului ca am sunat ca ii venea sa explodeze sa spuna cuiva si nu stia cui. data viitoare cred ca nu o sa mai fiu punctuala la minut cu sunatul, ca uite, nu intotdeauna e ok :-)) legat de vorbire, nu se stie inca daca poate. dar aparatul pe care il poarta acum Diana nu ii lasa prea mult loc pentru aer, deci logopedul a zis ca urmeaza sa i-l schimbe cu unul mai mic si sa vada atunci daca vorbeste. mi-a dat adresa de email, vrea rugaciuni pentru Diana, o sa ii trimit acum. cine doreste adresa, i-o trimit pe PM. a ramas ca ma poate suna ea inapoi oricand, mai ales azi sa ne spuna rezultatele de la a doua consultatie cu fizioterapistul. ************ Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil! ************ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97022"]Alaptatul Help-Line[/url] ************ mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)
Mi-au dat lacrimile citind toate aceste vessti minunate. Micuta de ea. Nu pot decit sa o felicit pe Laura pt ca a luptat pt fetita sa si nu s-a lasat doborita de convingerile si intentiile dr-lor. Draga DIANA sa fii la fel de puternica si in continuare si iti doresc din tot sufletul sa-ti revii complet cit mai repede posibil. [ruga][ruga] Ile [mamica] si Vivian [bebic] (07.03.2006) http://good-times.webshots.com/photo/2040193270101233639hAhBhR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne- ce vesti bune,ma bucur mult ca face eforturi si sa pape si sa vorbeasca, o sa fie bine, chiar d cincet, eu simt si ma rog sa fie bine. Multumim de vesti fetelor care vb mereu cu Laura- fii tare mamico! Andrei-recuperare rapida si tzie si numai bine. Maica Domnului ajut-o in continuare pe Diana! Denisa [gravi] 34 si[mamica]'de [copil]Emma Andreea (17 Ian.2006) Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Conchita, ce bucurie!!Ma bucur tare mult Diana mica ca poti sa mananci!! Mi-au dat lacrimile. Bravoo fetita frumoasa si luptatoare. Am asa o presimtire ca fata asta va dobori toate statisticile si pronosticurile!! Doamne ajuta!!! Conchita, a mentionat Laura ceva de imprimanta--adica de posibilitatea de a scoate la imprimanta ce trimitem noi pe E-mail? Ca asa am vorbit cu ea ultima data ca urmeaza sa intrebe asistentele. Eu vreau sa-i trimit rugaciunile pe care le-am citit zilnic cat am fost cu Stefan in spital. Corinadana, suna tu marti dimineata.E bine asa? Dana, mamica de 2 baieti--Andrei(18 august-2000) si Stefan(21 Mai--2004)http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/danatent/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta, asta e o veste extraordinara!!! O, plang de bucurie, multumesc lui Dumnezeu! Multumim conchita... Felicitari Diana si Laura, luptati in continuare, sunteti mereu in gandul meu si in rugaciunile mele. [pup]
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...