Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rugati-va pentru DIANA


soni

Recommended Posts

Fetelor, fiti linistite, dupa ce pleaca Dana, restul de fete din Vancouver (inclusiv eu) va vor tine la curent cu evoluatia Dianei / Laurei. Vom avea grija de ele, doar ca aici in Vancouver suntem mai putine, dar ne vom imparti cumva. Astazi voi merge si eu la spital, diseara dupa servici. Ideea cu contul deschis de Laura este f. buna. Dar trebuie sa vorbim cu ea. Daca vreti sa trimiteti bani cash sau cecuri, va pot da adresa mea. Doar spuneti-mi aici si va trimit adresa pe PM. Cecurile le puteti trimite pe adresa mea dar pe numele Laurei si odata ce le primesc i le inmanez, la fel ca si cash-ul. Dupa ce vine Dana din Ro, ne vom imparti cu sarcinile.. Anca & Bianca (19 iulie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Anca, ok, imi scrii si mie adresa ta pe PM, te rog frumos? [pup] ************ Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil! ************ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97022"]Alaptatul Help-Line[/url] ************ mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca- multumim de initziativa- eu as dori sa ii trimit Laurei+Diana un cec, dc vrei sa dai adresa ta, raman recunoscatoare si sa imi spui te rog si last name for her. Doamne Ajuta sa fie bine si DIana si Andrei si Laura puternica pt ei. Denisa [gravi] 36 si[mamica]'de [copil]Emma Andreea (17 Ian.2006) Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tare m-as bucura sa accepte Laura cecurile de la noi... macar atat sa putem sa facem si noi. Si daca Laura nu accepta banii astia pentru ea, macar sa ii primeasca pentru Diana, sa ii poata cumpara DVD-uri si carti si orice altceva isi doreste sufletelul mic. Anca, te rog si eu pentru adresa si numele de familie al Laurei. Pot sa trimit si un desen facut de fetita mea pentru Diana pe adresa ta? Mai aveti vesti despre starea Dianei? Au evaluat-o medicii din Vancouver, ce urmeaza acum? Doamne fii alaturi de Laura si Andrei si vegheaza la vindecarea Dianei Maria!
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sanatate multa Dianei![pup] si taticului ei[flo] fetele, nu merge si printr-un cont de paypal?ca, daca nu ma insel, "s-a dat drumu' " la paypal si in RO....
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
[pis][url="http://good-times.webshots.com/album/558975380XQJGko"]Noe si Anne-Bianca[/url] (14.03.2006) Madness does not always howl. Sometimes, it is the quiet voice at the end of the day saying, "Hey, is there room in your head for one more?"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...