Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rugati-va pentru DIANA


soni

Recommended Posts

Am citit cap coada subiectul, am ramas fara grai,cu ochii plini de lacrimi. Nu-mi ramane decat sa ma rog pt Diana-Maria,ca Domnul nostru si Maica Sa alaturi de ingerii din prea slavita casa a Domnului sa-i fie alaturi acestei fetite pline de viata si familiei sale. Laura multa putere atat pt Diana si Andrei dar si pt tine,fiinca in tine sta sprijinul lor. [ruga][ruga][ruga][ruga][ruga] "Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Laura, speram din tot sufletul ca veti fi puternici sa luptati cu toate cele ce s-au intamplat familiei voastre si sa reusiti sa invingeti. Ne rugam in fiecare seara pentru voi de cand am aflat. As dori si eu adresa Laurei de la Vancouver, multumesc[flo].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu adresa Laurei. Copiloi pai cel mai simplu si ieftin e sa trimitem prin plic direct la ea. Ori ar fi o idee sa stringem intr-un loc de la fetele din europa si sa trimitem in cont apoi. Dar tre sa fim mai mult de 15-20 ca sa fie rentabil. Daca vrei trimite prin uberweisung la mine si platim asa numai odata posta. Fetele care mergeti la spital, plsss spuneti aici fiecare amanunt despre cum e Diana. Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...