Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rugati-va pentru DIANA


soni

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Vin si eu cu vesti dupa vizita de azi la Dienuta, se simte binisor, personal medical spune ca sunt imbunatatiri si asta se vede in primul pe aparatele care ii masoara semnele vitale.. nivelul de oxigen mai scade datorita secretiilor ce se mai duc la plamani, dar asistentele reusesc sa elimine secretiile imediat si valoarea revine la normal.. Dienuta era vesela, i-a zambit lui mami, a vorbit si cu mine despre "Chitz-Chitz" iar la sfarsit mi-a daruit un zambet larg cand i-am facut bezele de la usa.. copilul asta trebuie sa invinga, nu se poate altfel.. In rest, am reusit sa mai vorbim si altele in afara de problemele Laurei, asta ii face bine, mai iese din vartejul de probleme care o inconjoara.. macar pentru o f. scurta perioada.. De dimineata fusese un preot si ii citise Dianei, i-a lasat si cateva iconite. Editez: este vorba de preotul Lapuste, un preot tare apreciat aici la noi. Anca & Bianca (19 iulie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maine voi merge si eu la banca si voi depune cativa banuti in cont, ca apoi sa ii trimit cuiva, prin paypal. Cred ca erau vreo 2 adrese cu cateva pagini in urma, sper sa le mai gasesc. Daca vreti, ma ofer sa creez/ hostez o pagina web unde sa poata fi gasite toate detaliile si informatiile despre Diana, uneori ajuta. Numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana iubita mica lupta draga noastra. Pentru Bucuresti daca vreti pot strange eu banii asa cum am promis.Asta o putem face in ideea sa-i trimitem impreuna pt a fi mai mic comisionul. Cine doreste date le pot da pe PM. Dar nu stiu (scuze pt asta) regulile forumului . Daca poate orcine sa stranga ? Ce trebuie sa faci?Si cel mai important daca este necesar sa strangem si pe Bucuresti , sau putem trimite la adresele si in conturile deja anuntate? Eu ajut cu draga inima, dar hai sa vedem daca e necesar, daca e mai simplu asa sau incurcam mai mult? Ne rugam pentru voi trei. Cosmina, matusa Sabinei http://sabinac.netfirms.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vikinga, uite un link cu un forum al romanilor din Canada, pe mine m-au ajutat pentru Dan.Imi pare asa de rau caci sunt cu pregatirile de plecare caci scriam eu pe forumul acest ccazul Micutei Diana!Poate va este de folos!!!Ma rog mereu pentru Diana sa se faca bine!!!OFFFFFFFF ! www.romanianstoronto.ca [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca si Lia vor scrie pe forumurile canadiene, sunt mai in masura. Mai ales ca ele vizitind-o pe Diana pot scrie toate detaliile. Eu am primit astazi 50€ de la Speed, suma strinsa a ajuns la 218€., ce ar insemna cam 314 dolari canadieni. Grupul nostru al europencelor s-a mai marit cu Taty si Chinico. Danke fetelor[asia] Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...