Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stimulare ovariana cu ova-mit/clostilbegyt(13)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui simis
Buna dimineata!!!!! Draguta eu am luat 2 closty pe zi, unul dimi, unul seara din z5 in z9 si am prestat z10 - z15 si acuma ma gandesc ca am mai prestat noi asa fara un scop anume dupa z 15, dar nu mai stiu cand. Nu cred ca am ovulat intre z10-z15 ca nu mi s-a colorat tare liniuta de test, cred ca am ovulat mai tarziu. Oricum joi ma duc la dr si poate imi zice el mai multe. Jaguar deci cam prin 9.07 te testezi? sau mai repede? Tin pumnii sa fie cu ochisori!![olala] [pup][pup][pup] toate fetele!
Simii[pup][flo] Cam pe 9 ar trebui sa-mi vina, acum ce o vrea DD... Dr zicea cam pe 8 sa fac un test, dar nu stiu daca am curajjj[bang] Cred k mai repede astept sa-mi vina decat sa vad iar test negativv[alcool] Multumesc pentru pumnii stransi![pup][olala] Multa bafta maine la doctor, sa vii cu vesti bune![flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Inginera, bine ai venit[hia] Si sa ai parte de bebe cat mai repedeee[bibe][pup] Eu cred ca aia a fost menstra luna asta, ca nu mereu e la fel, poate de la stres sau alte probleme a fost asa. Insa cel mai bine este sa vorbesi cu medicul , sa vezi ce iti spune. Multa bafta la stimulare sa iasa ochisori dulci![olala][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

jaguar a cata zi de la pregnyl este? pe mine ma dureau sanii, din a 3-a zi de la pregnyl.de testat cand? eu am incercat in ziua 13 de la pregnyl,respectiv z.11-12 de la prestat, si rezultatul s-a confirmat. eu abia astept sa vad bebele, acum sunt convinsa ca e bine.si eu ma simt excelent,nu mai am greturi, doar sanii ma deranjeaza la atingere,dar,ce sa facem. se aduna laptic ptr.pitic. aaa, si am uitat, dimineata cand ma trezesc ma trece o foame de innebunesc. oricum, luam in continuare utrogestan si acid folic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pufoasalaura
jaguar a cata zi de la pregnyl este? pe mine ma dureau sanii, din a 3-a zi de la pregnyl.de testat cand? eu am incercat in ziua 13 de la pregnyl,respectiv z.11-12 de la prestat, si rezultatul s-a confirmat. eu abia astept sa vad bebele, acum sunt convinsa ca e bine.si eu ma simt excelent,nu mai am greturi, doar sanii ma deranjeaza la atingere,dar,ce sa facem. se aduna laptic ptr.pitic. aaa, si am uitat, dimineata cand ma trezesc ma trece o foame de innebunesc. oricum, luam in continuare utrogestan si acid folic.
Lauriciii [pup] Azi e ziua 5 de la pregnyl, parca de 2 zile simt tzitzile asa, dar astept sa treaaca,ma gandesc ca e de la pregnyl, si ala de obiceii dispare cam in 5 zile din organism... Pe tine te-au jenat asa pana la test, sau a trecut? Pai test cred k in z 12-13, na acu daca nu o veni ciclosu'[bang] Ma bucur ca te simti bine[flo] Ai grija de tine si samburel[pup][pup][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragutelor...[pup][pup][pup] jaguar, nu au venit inca uratii...dar o sa apara, cred, maine, poimaine....oricum e bine ca se mai decaleaza putin ca o sa plec la mare la sfarsitul lui iulie si ar fi bine sa fie cu cateva zile intarziere...pupici la burtici si viitoare burtici!! [pup][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna![pup][pup] da,jaguar...a venit [q]...pe la pranz m-au apucat niste dureri de burtica ce m-au cam indoit...parca lunile trecute nu m-a durut asa inainte...dar acum m-a mai lasat...acum nu stiu cum sa fac...eu ar trebui sa iau si luna asta ova-mit dar la sfarsitul lunii ar trebui sa plec la mare si ar cam fi exact dupa ovulatie...o satu in apa destul...o sa vedem...mai am timp pana poimaine sa ma gandesc... voi ce mai faceti...care a mai ovulat, care s-a mai testat? bebelusii ce fac?se vad in poze?[:D] va pupacesc!!![pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simonali, ne pare rau ca au venit monstrii,dar nu tb. sa renunti. parerea mea,este ca ar .tb sa continui si luna asta,mai ales ca se brodeste bine cu perioada de concediu. noi asteptam eco...sper sa se vada ceva la 4 sapt.si ceva.mai e pana marti,oricum...tineti-ne pumnii maine ca am o licenta care ar fi tb sa o dau la timpul ei.asta e!!!greselile se platesc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna searaaa[pup][pup][pup][pup][pup] Simoo sorryyy[bang], lasa ca ii dam in cap la uratanie![pup] Ai putea sa iei pastilutele si luna asta, nici nu stii de unde sare iepurelee[:D][:D][:D][olala] Lauriciiii [pup] Tin pumnii pentru licenta si ptr eco![pk][pk][pk][flo] Cum te mai simti? Eu fusei sa-mi iau niste napolitane, ca m-i se facu poftaaa[:D][:D][:D] Tzitzile tot asa dor, basca m-a sacait si ovarul stang azi[bang] Si ma doare si capul de ieriiiii[alcool][alcool][alcool] M-am rablagit de totttt[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...