Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stimulare ovariana cu ova-mit/clostilbegyt(13)


Recommended Posts

multumesc,multumesc...dar nu am scapat.mai am o licenta sapt.viitoare( ase), la aia nici nu se pune problema sa iau 10(e imposibil).vorba sotului,am stat ce-am stat, si anul asta m-am pus sa dau ambele licente.bebele este o eminenta inca din burtica.

daca totul e ok,o sa fac o donatie din pregnyl-ul ce-l am in frigider.asa ca daca aveti nevoie, va puteti baza pe noi.[olala][olala][olala]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna feteleee[pup][pup][pup][flo][flo][flo][flo][flo] ce mai faceti??? Alinaoprea, multa bafta la IA, tin pumnii sa ai outze frumoase si sa se prinda bebe[bibe][pup] Lauraa, bravoo pentru nota si tinem pumnii la licenta cealalta![pk][pup] Eu ma astept sa-mi vina si mie zilele astea, nici nu am chef de test, toate spun ca vine uratania[q][q][q] M-as mira sa ma uite si pe mine vre-o 9 luni,,, dar asta doar in visele meleeee offffffff[q][q][q] Dar, incerc sa merg mai departe, si mai fac 1-2 luni stimulare[bang] Va puuupp pe toatee si aveti grija de voi si bebici![pup][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui jaguar
Buna feteleee[pup][pup][pup][flo][flo][flo][flo][flo] ce mai faceti??? Alinaoprea, multa bafta la IA, tin pumnii sa ai outze frumoase si sa se prinda bebe[bibe][pup]
Jaguar merci mult la fel si tie si tuturor fetelor care-si doresc sa ne dea Domnul cate o mica minune care sa ne lumineze sufletele. Pe mine una rabdarea m-a cam parasit...am o perioada in care sunt mai pesimista ,dar cand intru pe forum si vad reusite parca-mi revine optimismul [:D] Pupici atat pt aspirante cat si pt. gravidute fericite! Alina in asteptarea unei minuni de [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fete cucuciete!!! Jaguar de ce esti asa pesimista? Lasa ca nu mai vin uratii luna asta![pup][pup] Alinaoprea stai mai mult pe aci dc asa te mentii optimista! E musai sa fi asa! Laura Felictariiiiiii!!!!!!!![flo][flo][flo] Tre sa va zic ca sunt o nerecunoscatoare, dar asta e! Voi avea gemeni! [q][q][q][q] Nu imi pot reveni si imi vine sa mor, nu stiu de ce nu ma pot bucura deloc si sunt tare suparata... Pacat ca nu sunt altfel ca alta nu ar mai sti ce sa faca de bucurie...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simis e super vestea.bravoooo!!!! oricum cat au bebeii? trebuie sa mai stai putin sa fii sigura de ei,sa nu te stresezi...de ce sa fii suparata!? si eu imi faceam griji ca sunt 2,intr-un fel ma bucuram,dar ma si temeam.cel putin la noi e unul singur si baban. bebele nostru are 6sapt.eco(4s 4z) real.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata lumeeee[pup][flo] Testtul meu negativvvv toata ziua[q][q][q][q][q][q][q][q] Simi, m-ai lasat fara cuvinte[q][q][q] nu pot sa cred ca nu te bucuri de gemenii care ii ai[alcool][alcool] Oare nu se poate face transfer de embrion in stadiul asta?? pe bune ca ti-as fi luat eu o bobitza, chiar daca nu ar fi sangele meu... Multumeste-i lui Dumnezeu si roaga-te sa fie sanatosi! Alina oprea, multumesc, dar eu nu mai cred nimic si nici rabdare nu mai am delocccc[bang][bang][bang] Suntem cam in acelasi butoi[q][q][q] eu una aici voi ramane, ca nu mai am puteri pentru nimiccc[q] Laurici, ai grija de bebe si de tine[olala][pup] O zi minunata sa aveti![pup][pup][pup][flo][flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui jaguar
buna dimineata lumeeee[pup][flo] Testtul meu negativvvv toata ziua[q][q][q][q][q][q][q][q] Alina oprea, multumesc, dar eu nu mai cred nimic si nici rabdare nu mai am delocccc[bang][bang][bang] Suntem cam in acelasi butoi[q][q][q] eu una aici voi ramane, ca nu mai am puteri pentru nimiccc[q]
Jaguar ce inseamna pesimismul asta ? Si eu cazusem in butoiul cu melancolie dar tu ma intreci... Eu nu ma las doborata asa usor si te rog si pe tine sa fii tare...vom invinge noi nenorocita asta de infertilitare si sa vezi astunci...te invit in parc sa ne plimbam plozii[:D] Si ca sa va mai spun una noua...mi-am rupt ligamentele de la glezna stanga si nu prea am cum sa merg la inseminarea de luni [bang] Asta e...i-mi pare rau ca am facut si stimulare luna asta degeaba...[q] Va poop pe toate si va doresc toate cele bune! Alina in asteptarea unei minuni de [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup], fetele!!!

simis, felicitari!!sa te bucuri pt ca ai de ce...dea Domnul sa fie totul bine cu cei 2 samburei!!

fetele, hai sa nu picam in butoi de tot...nici eu nu stau prea bine...[q][q][q]...luna aceasta nu am mai facut stimulare...am zis sa fac o pauza...parca nici incredere in asta nu mai am ...asa ca am decis sa luam o pauza...[bang][bang]. cand o sa se intample o sa se intample si gata...

 

va pup!!si mult noroc sa avem sa ne implinim visul de a fii mamici!!

[flo][flo][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor ieri am facut si eu test de pipi z 15 dupa IA si sa POZITIVAT azi dimineata am mai facut unul si la fel erau acolo amandoua liniute....sunt graviduta ...yupiiiiiiiiii simi ....bucurate de ce ai primit de la Dumnezeu ....multe fete ar vrea sa fie in pielea ta [pup] tuturor gravidutelor si tuturor aspirantelor [pup][pup][pup]... [gravi] 3+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...