Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (21) tutti frutti


Recommended Posts

Neatza si de la noi [cafea][cafea] Nici eu nu prea am dormit , daca va zic ce toanta am fost ieri [bang][bang], merit sa dati cu rosii dupa mine . Deci sotu cu copilul a avut chef sa manance macaroane cu pesmet , eu toanta nu am mancat cu pesmet ce cu mac , peste o jumate de ora am crezut ca zboara bebe din burtica , pe langa meciul de fotbal american , si burta se intarea incontinu ,imi venea deja sa plang [q][q] de proasta ce am fost , nu m-am gandit deloc ca macul nu e bine la bebe [bang][bang][bang] , a fost o invatatura de minte . Mariana - cu epilatul eu ma epilez pe picioare cu aparatul , la bikini inainte ma faceam cu ceara , dar de cand sunt insarcinata nimeni nu vrea sa ma mai faca ,deci a ramas crema , dar nici aia nu prea mai merge cu burtica asta , asa ca folosim lama si onglinda [:D][:D] ( pana ma epilezi transpir de vreo 3 ori , si ma ia aproape 1 ora[:D]) .Pretul la bikini normal e de 10 € , dar depinde cat par ai ca atunci e 20 € ( asa-i la noi ) . Claudia74 - fa te bine [pup] si te astept ca nasa [pup][pk].Spor la lucru . Am vazut toate pozele , toti sunteti [olala][olala][pk][pk] Monik 29+ [gravi] [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=36bbff5725b03576dc3f95&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Poze Monik[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
Für Jungle [pk][pk][pk].Monik [pup],sa numai papi fata opium [:D].INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
align="right" id="quote2">Nu mai gata , a ajuns ieri ca am umplut bebe cu Opium [bang][bang][alcool][alcool].Azi fac o salata mare cu piept de pui .Monik 29+ [gravi] Poze Monik
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata, eu inca dorm dar a trebuit sa cobor in ecluza de am luat masina la bord si is treaza de la 7 [q]

ce link, ce poze, is in ceata, luminati-ma si pe mine!

pozitia: frankfurt

e frig si mi-e foame, cred c-o sa ma bag in pat sa-mi treaca de amandoua...

 

poza cu noi

poze diverse

Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hallo si de la noi.am facut bagajul pentru maine si acum trebuie sa ma pun sa fac un chec cu muss de mar si cateva baghete de paine,asa am promis[:D]

la noi e frumos,avem 12 grade afara.am uitat gemurile la bucatarie deschise peste noapte si e chiar placut in zona.

intru mai tarziu sa va arat creatiile daca reusesc.

va pupacesc!

 

mamica fluturasului Matei

 

va invit in bucataria mea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...