Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (21) tutti frutti


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui delia grozav
Sunt mamica unui baiat la care i s-a prescris pentru niste viermisori tratamant cu un medicament Cesol care nu se mai importa de cativa ani in Romania. Am aflat ca acest medicament se fabrica si se gaseste cel mai aproape in Germania.De cateva zile ma tot gandesc cum sa fac si mi-am amintit de comunitatea aceasta de romance din Germania si am zis sa incerc aici.Medicamentul se poate cumpara de la farmacie din Germania pe o reteta pe care eu pot sa o trimit prin fax. Am auzit ca si alte persoane au procedat la fel.Medicamantul nu e foarte scump, aici costa pana in 10 euro si o sa trimit banii.Eu sunt din Targu Mures si daca credeti ca poate cineva sa ma ajute sa ma contacteze aici pe site sau pe mail gdelia1313@yahoo.com.Va multumesc anticipat.Poze filmuletedede, Adi 6 ani si Medeea 2 ani
align="right" id="quote2">Ti-am trimis PM. Multa sanatate [pup]Mikiid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Yasmine
Citat:
citat din mesajul lui mikiriki
Corinna, ti-am facut album cu numele tau si am pus pozele acolo. de acum inainte poti sa le incarci direct acolo. [olala] ce sexoasa esti si tu. copilashii sunt foarte frumosi [flo]Mikiid="red">
align="right" id="quote2">Sexoasa fost-am lele. Astea-s poze dinainte de a pune 30 de kile pe mine la fiecare sarcina. Dupa Andreas le-am dat jos, dar de la Yasmin mai car cu mine 15+ [q].>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie ChaplinCorinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
align="right" id="quote2">Las ca le dai tu jos. [pup]Mikiid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Corina [asia][asia][asia][flo][flo][flo] ,m-am muncit de zor, am trecut 15 capitole pe prima pagina,restul morgen,is Ko.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
Bravo Corina [asia][asia][asia][flo][flo][flo] ,m-am muncit de zor, am trecut 15 capitole pe prima pagina,restul morgen,is Ko.INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
align="right" id="quote2">Ce zice ca a facut cu 15 capitole?? Ca nu inteleg!>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie ChaplinCorinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bai Miha vad dublu deja,mai ales de cand am vazut rulourile tale, am scos si eu peste sa prajesc si am pus crumpi la fiert ptr o kartoffelnsalat.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...