Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (21) tutti frutti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
Monik, tu esti sexi din cap pana'n picioare fata [olala][olala][pup][pup]INGERASUL EMMA AIDAid="red">
align="right" id="quote2"> Deci la poza cu bebe careva dintre voi Claudia 74 , Kaiuda ,ati scris [alcool][alcool] : daca o pun nasa si pusi pe burtica sexoasa , de aia am scris ca de unde sti ca am burtica sexoasa [alcool][alcool]Monik 29+ [gravi] Poze Monik
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, lasand gluma la o parte, cred ca va zic eu pana la urma ceva de dulce [q]. Nu va ganditi ca sunt femei gravide pe-aicea, care de-abia se misca sa faca o supa sau sa bage o pizza la cuptor, sa aiba ce manca familionul pe ziua respectiva? Voi vorbiti de rulade, croissante, torturi si alte tarte [q]. Daca nasc mai devreme, sa stiti ca e vina voastra, ca de pofta am facut-o [drac].

 

P.S. Am glumit ... da' asa, cu juma' de gura [:D].

 

Mari, mami de dulceatzaid="red"> Elizaid="red"> (06.09.07)

[gravi] 31+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui m0oniik
Citat:
citat din mesajul lui claudia74
Monik, tu esti sexi din cap pana'n picioare fata [olala][olala][pup][pup]INGERASUL EMMA AIDAid="red">
align="right" id="quote2"> Deci la poza cu bebe careva dintre voi Claudia 74 , Kaiuda ,ati scris [alcool][alcool] : daca o pun nasa si pusi pe burtica sexoasa , de aia am scris ca de unde sti ca am burtica sexoasa [alcool][alcool]Monik 29+ [gravi] Poze Monik
align="right" id="quote2">io am scris bey pai nu esti tu iubita mea,lasa cam priceput ce si cum ai spus,MOnik süüse [:D][:D][:D],na zi ma pui nasa,sau ne pui pe toate [pup]INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

incerc sa ma adun sa scriez si eu ceva pe bloq [:D],am papat de m-am umflat,trebuie sa iau neaparat ceva antibiotice ca imi e tare rau [alcool][alcool] aaaaaaaaaaaaaa Mariana eu am facut un mousee de cioco e foarte bun iti trimit un blid si tie.

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
incerc sa ma adun sa scriez si eu ceva pe bloq [:D],am papat de m-am umflat,trebuie sa iau neaparat ceva antibiotice ca imi e tare rau [alcool][alcool] aaaaaaaaaaaaaa Mariana eu am facut un mousee de cioco e foarte bun iti trimit un blid si tie.INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
align="right" id="quote2">Si tu creca vrei caftoi, io fac dieta si tu cu mousse au chocolat. Io cu salata si voi cu rulouri, io cu apa plata si voi cu croissant-e, pai treaba e asta? Ca punmana pe un cleste si vin si va scot "Giftzahn-u"!Relelor!>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie ChaplinCorinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hallo fetelor,am intrat sa va spun ca am terminat treaba,bagajele si sunt terminata si eu.obosita de numai,dar abia astept sa ma vad maine cu gasca si sa stam la povesti.sper sa fie vremea mai frumoasa ca acum,cand la noi ploua cu galeata.pina luni nu mai am cu sa intru asa ca va doresc de pe acum un week-end minunat!

 

ps.eu nu as vrea sa faceti albumul public,am avut o experienta ciudata cand mi-am gasit poze personale cu matei de pe webshots pe alte siteuri si de atunci m-am lecuit cu albumele publice pe net.

daca il faceti public eu o sa mi le sterg,fara nici o suparare insa[:D]

 

va pup si ne revedem cu impresii de la ferma.[pup]

 

mamica fluturasului Matei

 

va invit in bucataria mea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Yasmine
Citat:
citat din mesajul lui claudia74
incerc sa ma adun sa scriez si eu ceva pe bloq [:D],am papat de m-am umflat,trebuie sa iau neaparat ceva antibiotice ca imi e tare rau [alcool][alcool] aaaaaaaaaaaaaa Mariana eu am facut un mousee de cioco e foarte bun iti trimit un blid si tie.INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
align="right" id="quote2">Si tu creca vrei caftoi, io fac dieta si tu cu mousse au chocolat. Io cu salata si voi cu rulouri, io cu apa plata si voi cu croissant-e, pai treaba e asta? Ca punmana pe un cleste si vin si va scot "Giftzahn-u"!Relelor!>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie ChaplinCorinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
align="right" id="quote2">[:-)))] te astept sa ma mutilezi [:D]Mikiid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...