Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (21) tutti frutti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui m0oniik
Va pun pe toate daca vreti [:D][:D]. Si eu am papat , burtica e plina pot sa ma bag inapoi in pat [:D][:D].Ahh ia trimite-mi si mie din mousee [pofta][pofta].Ai grija te tine ,da [pup]Yasmina - dadada si ce as mai merge , ce mi-a placut , a fost super [pk][pk]Monik 29+ [gravi] Poze Monik
align="right" id="quote2">E la 15 minute de mine [:D].>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie ChaplinCorinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceska baga o musaca cu niste crumpi, orez si carne macinata sau conserva de carne.

Si eu am fost la Muzeum [zz][zz][zz] si am poze multe de acolo,da io nu am vreme sa pun pe site,maybe tomorrow [pk],lasa dieta Corina si vino la un mousse,hei a o dedicatie ptr fetele de varsta a 3-a de aici hai ca numai is singura :

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=fo9zeGmGL2o[/tube]

 

auzi Corina ai luat tzeapa cu extractia,la noi nu exista dintele ala,suntem fete de milioane [pk][pk][pk][pk].

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ia uite la ardeleanca cica pigluie haine, iara mi-ai luato inainte cica rumänische version la Musaka [:D][:D][:D][:D][:D][:D]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt abia la pag 5... deci.

La subiectul cu bebeii de varsta lui fi-miu avem un cont de e mail pe yahoo, comun. Putem face si noi unul: vitamine@yahoo.com si scriem cateva Pm-uri sa ne spunem parola de la contul de mail. Apoi putem sa lasam acolo informatii generale, numai pentru noi vitaminele, si tot acolo adresa de cont cu poze etc. Se baga cineva la facut? Eu tre sa ma joc cu copilu, nu stiu daca ajung a zi cu cetitul!

 

Ceska, mamica de Benjamin

mic si scump (23.12.2007)

Blogu` nostru

Filmulete!

Poze f. noi

Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ceska777
Eu sunt abia la pag 5... deci.La subiectul cu bebeii de varsta lui fi-miu avem un cont de e mail pe yahoo, comun. Putem face si noi unul: vitamine@yahoo.com si scriem cateva Pm-uri sa ne spunem parola de la contul de mail. Apoi putem sa lasam acolo informatii generale, numai pentru noi vitaminele, si tot acolo adresa de cont cu poze etc. Se baga cineva la facut? Eu tre sa ma joc cu copilu, nu stiu daca ajung a zi cu cetitul!Ceska, mamica de Benjaminmic si scump (23.12.2007)Blogu` nostruFilmulete!Poze f. noiAm venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra
align="right" id="quote2">Citeste mai departe [:D]Mikiid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...