Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (21) tutti frutti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Yasmina te invidiezi , noi daca vrem sa mergem undeva toate sunt la distante de 80-100-150 si asa mai departe .

Clau - si eu am o gramada de poze de la Muzeu dar toate sunt cu sotu , copilul si nepotul meu .

Miki - asta imi place mie de la Sandra

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=5m12OA-BUvE[/tube]

Sti ca a scos un cd ? vreau sa-mi cump si eu . Ehh ce vremuri frumoase au fost atuncia , desi am fost inca o mucoasa [:D][:D].

Eu merg sa fac un dus si in patut . Va doresc o seara placuta si va [pup][pup] , pe maine.

 

Monik 29+ [gravi] Poze Monik

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIkiriki,

kuki e cucul din padure!

Bine bine cred ca ma prind cum e cu adresa da ne trebe si parola, imi dai PM?

Copilu asta e..... in baie intra dupa mine, tranteste usa si se sprijina de ea si loveste cu capul, cu ceafa. Si rade cand ii zic ca face aua! Buuuuuun. Se muta mai la dr incepe sa dea de perete il doare si incepe sa urle. Si in living a patinat si a cazut pe spate iar a dat cu capu.....

Iar ii suparat si urla.... si la nani nu merge curand ca s-a trezit la 16:30. Sta sprijinit de sofa cu o mana si unul din picioare e pe varfuri si il misca asa in lateral ca la balet, cand fac fetele incalzirea la bara....

Eu am blog, dedicat gazei mele il vedeti la semnatura, e aproape zilnic actualizat cu ce face el pe-aici.

Si tot la semnatura avem poze, pozele in familia noastra sunt numai cu/despre copil, mai apare ta-su cu el in poze, poze cu mine si cupilu am vreo 5-7 buc ca sotu nu e cu fotografiatul....

Gata fug la gaza.

 

Ceska, mamica de Benjamin

mic si scump (23.12.2007)

Blogu` nostru

Filmulete!

Poze f. noi

Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...