Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (21) tutti frutti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mersi miki, deci sa ma gandesc totusi la oalele alea, acu nu ca as gati eu prea mult dar imi place sa am de toate in jur, eu mai mult cumpar pt. casa decat lucruri pt. mine

si eu am copt vinete dimineata, am facut ciorba de vita, pt. seara fac peste si cartofi natur dar mai tarziu ca nu ne e foame inca si oricum o sa mergem toata noaptea cred (se inainteaza f. greu pe main acum, a fost inchis pt. revizii la ecluze si s-au ingramadit multe nave), am pus si a 4-a masina de rufe si mai am 2, sper sa mai tina masina saraca

acu ma duc sa spal si catelul ca a fost si el la renovari si nu mai e alb

 

poza cu noi

poze diverse

Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama, iara aveti limbarita[:D]

 

Simo, eu am oala de lapte de la Real, e ok.Mai vreau acum sa-mi iau tigaia mica.Eu mai am o tigaie dar din fonta, sau ce material o fi ala negru tot de la WMF si ma inteleg f bine cu ele.

Mie imi plac mai mult vasele din fonta, asa am vrut sa-mi iau setul de la Berndes,dar tot inox l-am luat ca asta gasisem in oferta.

 

Miki, ne vedem maine, o sa ma mai uit sa vad cum e cu busul, in mare vin asa, ca n-am chef sa caut parcare, chiar daca cu masina fac 20 min max juma de ora, da apoi inca juma de ora caut parcare.Asa vin cu busul poate in alea 50 de min trag si un pui de somn.,Imi iau MP3-ul si ma pun pe[nani] pana la gara[:D]

 

Am fost azi de mi-am mai luat niste plante si mi-am tras si 2 fire de rosii sa vedem daca am ceva productie.

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo, oalele alea sunt cele mai bune. ti le recomand cu incredere. tot de la WMF avem si tacamurile ( si pt. steak), pahare pt vin si alcool puternic [:D], tigai etc. Sunt scumpe dar merita investitia. Vaslire placuta [pup]

Ioana, e ok.la 12:30 sunt in hbf. ne sunam [pup]

 

Eu am intrat in forta la calcat si ma uit si la un film. Vroiam sa-l vad de mult timp ( American Beauty)

 

Va doresc o seara placuta

 

PS: Duamna T. drum bun si seder placuta. nu uita de palinca [:D]

Mihaela-Osna distractie placuta la ferma.

 

Trebuie sa ies, face neamtzu´ urat pt ca i-am acaparat laptopul

 

[pup]

 

 

 

Mikiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, se spala bine la masina [:D]. Sa nu crezi ca vreau sa le fac reclama...departe de mine gandul asta. Mai ce harnica esti. De abia am terminat hainele de calcat. Maine nu am timp sa vin la tine [:D] Umblu lelea. Duamna Trischa, de data asta la shopping [:D]. Mai ai venele? [:D]

 

Noapte buna

[pup] pe toate.

 

A inceput Die Sopranos

EDIT: Clau, in caz ca nu ma prezint dimineata la cafea ( asa cum am stabilit) da-mi desteptarea. [pup]

Mikiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!!!!![cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

Sa nu spuneti vreodata ,,ma doare in cot,,ca e rau de tot.m-am lovit intr-un dulap si am un cot cat china si doareeeeeee[q][q][q]

Copila si-a facut rost de muci si sasul ca s-o sustina tuseste[bang][bang][bang]

O zi frumoasa,sasatate si soare!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...