Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (21) tutti frutti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza,eu sunt Ko in pat cu febra,muci si dureri de toate, azi nopate am avut frisoane [q] am dat caldura la maxim si tot frig mi-a fost [q].

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau, Laurelu...1 mai muncitoresc sarbatoresc va doresc..voua si fetelor de acia...care sigur n-au uitat copilaria de aur...[pup]

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=zj0oFGaMPpU&feature=related[/tube]

 

mihi

 

...si inca una...ca sa te faci bine Clau[pup]

 

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=04d0vR0qXis&feature=related[/tube]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la mine(sper sa fie buna!) si [cafea][cafea][cafea]pentru toate fetele vorbaretele si gospodinele!

Ce imi place de voi ..asa ...sinteti ca niste albinute![:D]

Am fost ieri cu Matei a nu stiu cita oara la doctor -cu ochii -si dupa mai mult de o luna de tratament , aseara a spus medicul sa nu-i mai dau nimic , si azi dimineata s-a trezit cu ochii rosii si lipiti si ...[q]Nu stiu ce sa ii mai fac . Peste 10 zile cica ii face un control la singe [q].

Mi-am luat si eu 3 fire de rosii , le-am plantat intr-un ghiveci pe balcon ,si o tufa de lavanda si inca niste floricele , chiar imi place ca incepe sa semene si balconul meu (ca nu am gradina[q])cu ce am visat!

Am citit si din urma , am spus ,sinteti niste harnicute!

Claudelule , hai sus , sanatate maxima iti doresc , hai ca nu te face pe tine o raceala ![pup][:D]

Miki , daca tu m-ai faci mancare in ritmul asta , eu ma infintez la tine , ca si asa am terminat de calcat si poate ai nevoie[:D].

Mie imi e lene , si nici nu stiu ce sa fac de mancare !dar voi face ca-i musai![:D]Trebuie sa fac si olecuta curatenie , ca-i ca la porci (atunci cind nu fac , se vede , dar cind fac -e normal [:D] nu baga nimeni de seama si nici nu pretuieste nimeni![q]

Doamna T , sau cuscra , -cum vrei -ce faceti? mai plecati ?, daca da -atunci drum bun, sa ajungeti cu bine , sa petreceti , si sa va si intoarceti![:D]Pupicei pentru toti bolnaviorii!

Multam pentru dedicatia cu copilaria !-fain!-chiar m-am emotionat ! Eu asa am crescut ![pup]

Sa aveti toate o zi minunata!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

MOR! Mi-a mazgalit copilu cu pixu pe canapea! Nu stiu de unde a furat pixu, acuma nu-l gasesc, l-o fi pus bine sa repete faza! Cu ce pot curata ???? E din material textil ce imita pielea intoarsa! MOR!!!!

Mersic!

 

 

Ceska, mamica de Benjamin

mic si scump (23.12.2007)

Blogu` nostru

Filmulete!

Poze f. noi

Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihi [flo][flo][flo][pup][pup][pup][pup]aici nu se tine 1 mai ca in ro cu mititei si iarba verde [q][q][q].

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=KY9HPSclASc&feature=related[/tube]

 

no comment.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ceska777
Neata!MOR! Mi-a mazgalit copilu cu pixu pe canapea! Nu stiu de unde a furat pixu, acuma nu-l gasesc, l-o fi pus bine sa repete faza! Cu ce pot curata ???? E din material textil ce imita pielea intoarsa! MOR!!!!Mersic!Ceska, mamica de Benjaminmic si scump (23.12.2007)Blogu` nostruFilmulete!Poze f. noiAm venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra
align="right" id="quote2">ei na nu-i nimic o sa mai vina si pe pereti mazgalituri,eu couch-ul il curat numai cu solutie de vase,ca celelalte au clor si se decoloreaza,deci freci cu buretele si cu solutie de vase apoi clatesti.INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...