Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (21) tutti frutti


Recommended Posts

ma terminati cu chestiile astea. Acum am si eu o intrebare mai tampa.De ce va doriti aceste tatuaje? Va simtit urate, cu defecte, sau care este scopul lor? Ok, cand e vb de corectarea unui defect(gen cele din emisiunea aia din ro ,de au tipele diverse defecte din nastere), nu zic nu,dar cand arati bine,de ce vrei sa schimbi din infatisarea ta? E o curiozitate de-a mea si sper sa nu va suparati ca am pus-o. Eu una mi-as face daca m-as simti inferioara,daca as simti ca nu mai am farmec,daca as divorta si as vrea sa atrag iara barbati[alcool],daca as avea un acident si mi-am ciopartit fata. De exemplu acum cativa ani am avut un accident si am ramas cu o taietura/cicatrice pe [indecent], so what? nu port tanga la plaja si gata(nu ca as fi purtat [:D]),dar atata timp cat nu ma deranjeaza ceva la mine nu modific. Gata m-am lungit prea mult, sper ca ati inteles ce am vrut sa zic. "Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu vii dau breeeeeee,au ajuns la mine deja [olala][olala][olala] ii tin aici in delegatie pana maine,daca n-or fi prea obositi ii trimet maine mai departe. [url="http://2.bp.blogspot.com/_3TiPDBrcb7E/SXTN8LxzmsI/AAAAAAAABoU/dD_BnBqJ7pY/s1600-h/dc6.jpg"]INGERASUL EMMA AIDA[/url] [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Album Claudia[/url] [url="http://dctimisoara.blogspot.com/2008/04/banat-colt-de-rai.html"]Timisoara Impreuna[/url] 'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, nu pot sa-ti explic de ce vreau tatuajul ala pe glezna sau umar. Nu am curaj sa-l fac ( am scris in cap.trecut ca mi-l doresc de la varsta de 16 ani). probabil e o fitza de-a mea, nu stiu sincer. M-am gandit mult daca sa-l fac sau nu, am fost si in studio-uri si degeaba, mi-a intins nenea cataloagele pe masa sa-mi aleg model si degeaba..l-am lasat cu sculele in mana pt. ca eu eram ( si inca mai sunt) nehotarata. Oricum eu as vrea unul micutz. In legatura cu tatuatul sprancenelor e din comoditatea de pensat [:D], dar nici acolo nu ma bag pt. ca mi-e frica...again [:D]. sper ca te-am lamurit de ce vreau tatuaj/ fitza pt mine [:D] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tumpi
ma terminati cu chestiile astea. Acum am si eu o intrebare mai tampa.De ce va doriti aceste tatuaje? Va simtit urate, cu defecte, sau care este scopul lor? Ok, cand e vb de corectarea unui defect(gen cele din emisiunea aia din ro ,de au tipele diverse defecte din nastere), nu zic nu,dar cand arati bine,de ce vrei sa schimbi din infatisarea ta? E o curiozitate de-a mea si sper sa nu va suparati ca am pus-o. Eu una mi-as face daca m-as simti inferioara,daca as simti ca nu mai am farmec,daca as divorta si as vrea sa atrag iara barbati[alcool],daca as avea un acident si mi-am ciopartit fata. De exemplu acum cativa ani am avut un accident si am ramas cu o taietura/cicatrice pe [indecent], so what? nu port tanga la plaja si gata(nu ca as fi purtat [:D]),dar atata timp cat nu ma deranjeaza ceva la mine nu modific. Gata m-am lungit prea mult, sper ca ati inteles ce am vrut sa zic. "Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)
sa o luam cu inceputul [:D] eu personal mi-as tatua sprancenele pt ca sunt cam rare si oricum le creionez..asa as scapa de creionat si as avea tot timpul sprancene impecabile e ca si cu pensatul.. nu cred ca lucrurile asta au deaface cu uratenia,sau inferioritatea ci mai de graba cu respectul de sine..toate ne ingrijim nu? iar daca putem sa ne imbunatatim imaginea de ce nu? [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki,ma refeream in genere la tatuajele sprancenelor, ochilor, buzelor. Tatuajele, tatuaje, astea sunt....alta poveste.Eu am spus ca daca e sa-mi fac iara tot pictat im fac, eventual imi fac cu hena. Cat de restu, Kaudia, nu ma refeream neaparat la respectul de sine, respectul asta ni-l putem intretine si fara asa ceva.Nu-mi e greu sa ma pensez singura(si de epilat de exemplu o fac singura cu ceara[alcool])si consider bani atuncati aiurea.Dar cum spuneam asta e parerea mea.Si daca as fi in tara(unde mergeam luna de luna la cosmetica, in fiecare saptamana la manechiura si chiar masaje) unde mi-as permite mai mult, nu as face-o. Ok, poate cand am sa am vreo 70 de ani si mi se lasa toate cele mai discutam[:D] Eu am un exemplu in familie, sora cea mare, nu a avut niciodata [striptis], purta 1 la sutien, doar in timpul sarcinilor si cat a alaptat a avut si ea ceva.Chiar fiisa cea mare le are mai mari ca ale ei, da niciodata nu s-.a gandit sa-si puna silicoane.Am zis ca-i dau de la mine[alcool] "Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

haloo[hopsieu] [pup]fetele [8D]eu am o lene de ma doare[q] tot de aiurea scriu,mai am cateva butoane in tastatura[nervo]le/a rezolvat piticoata[bang] fetele,care va uitati la bigbrother?Alex e romanca[:D] Kaiuda BINE AI VENIT[flo] Yasmin[flo][pup]ce imi place de tine esti o mamica puternica[pup][flo] teodora[mamica]de angi pangi[copil]28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU teodora http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=28994027d3010e142ed60e&utm_source=otm&utm_medium=text_url intalnire http://community.webshots.com/album/571197292oLQBPx
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...