Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (21) tutti frutti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui tumpi Nu-mi e greu sa ma pensez singura(si de epilat de exemplu o fac singura cu ceara[alcool])si consider bani atuncati aiurea.
Hopa! Gasit subiect interesant! Pe picioare merge OK sa ma epilez cu aparatul, insa .. de cand cu burta mare, nu mai am atata mobilitate sa ma aplec (stiti voi chestia aia cu "apleaca-te ca n-ai oase-n burta! No, acuma le am, si-s multee rau [:)]) Asa ca vin cu o intrebare: cum / unde gasesc; aveti experienta cu vre-un salon unde sa ma epilez? Preturi? ([:D] merge sa cer si bikini zone - ca de, se apropie nasterea)... Mari, mami de dulceatza [url="http://m1.lilypie.com/znZRp2.png"]Eliza[/url] (06.09.07) [gravi] 31+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, mi-a placut salata voastra asortata [:D] miki, vreau si eu PM[flo] si si eu vreau tatoo de ceva vreme, dar ca si tine, mi-e frica (de durere, ca n-o sa mai imi placa dupa un timp, etc etc) codruta, si eu sunt curioasa ce povesteste adina despre operatie. si eu vreau sa-mi fac. oricum astept sa fac si al doilea copil, ca iar imi sar dioptriile la nastere. clau, spor la munca, sa termini repede! tumpi, eu sunt beraterin la tupper. si la tema cu tatuarea sprancenelor, ochilor, etc. si eu ziceam la fel, la ce-ti trebuie frate asa ceva. de cand o am pe iris insa iti spun sincer ca de multe ori de abia apuc sa ma usuc la par. ce machiaj, pensat, alte cele. asa ca depinde si cat timp ai la dispozitie sa te ingrijesti. asa ca le inteleg pe cele care nu vor sa piarda timpul cu asa ceva, sau care nu au timpul necesar pentru asta. vrea si neamtu' la computer, asa ca va las. Iulia, mama lui Iris Maria (7.8.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ramonaiani
Citat:
citat din mesajul lui tumpi Nu-mi e greu sa ma pensez singura(si de epilat de exemplu o fac singura cu ceara[alcool])si consider bani atuncati aiurea.
Hopa! Gasit subiect interesant! Pe picioare merge OK sa ma epilez cu aparatul, insa .. de cand cu burta mare, nu mai am atata mobilitate sa ma aplec (stiti voi chestia aia cu "apleaca-te ca n-ai oase-n burta! No, acuma le am, si-s multee rau [:)]) Asa ca vin cu o intrebare: cum / unde gasesc; aveti experienta cu vre-un salon unde sa ma epilez? Preturi? ([:D] merge sa cer si bikini zone - ca de, se apropie nasterea)... Mari, mami de dulceatza [url="http://m1.lilypie.com/znZRp2.png"]Eliza[/url] (06.09.07) [gravi] 31+
daca erai mai aproape te epilam eu [:D] bikinizone costa cam 10 euro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am dat 25 euro dar in zona bichinilor nu prea a vrut sa ma faca la inceput ca eram in saptamana 32 si cica sa nu ma apuce contractiile dupa.intr-un final dupa ceva vorbarie m-a luat si acolo de 1 deget,nu asa mult cum voiam eu,restul am rezolvat cu crema eu acasa. nu stiu acum tu in ce oras stai,preturile oricum difera de la salon la salon. mamica fluturasului Matei [url="http://mihaela-bunatati-din-bucataria-mea.blogspot.com/"]va invit in bucataria mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki, multumim de album, am sa pun si eu maine ceva poze,nu stiu ce am pe aici prin pc si mi-e lene sa deschid hardul. In schimb am vazut pozee fetele, Kaudia[olala], super. Cred ca pretul pt epilat difera nu numai de la salaon la salon cat si de la oras la oras. Eu aici nu m-am facut, am ceara din tara, din cea ce se foloseste la saloane , cea de unica folosinta.Am, si un aparat luat de aici, pt incalzirea cearei, numai ca patroanele sunt mai mari cele ce le am eu, asa ca tot in ibricul cu apa o incalzesc. "Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...