Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [91]


Recommended Posts


CONDICA SALAJENCELOR MAMICI CU [mamica] 1 BB Elutaf[RO]- mami de [bonjovi] for2nity[RO]- mami de [zana] diplodocus[rufe][curat][vase][spala][papica][vampa]- mami de [auto] giulia_71[RO] - mami de [hagi] Maria[RO] - mami de [zana][olala] mihaela_specht[EU] - mami de [cri] olim[EU] - mami de [bibe] felicity05[RO] - mami de [zana] dianalaura[RO]-mami de [copil] nazdravan DarkBendis[EU] - mami de [bibe] livya [RO] - mami de [copil] MAMICI[mamica]cu 2 BB-ici[mamica] silvana_salajan[hippi][papica][hippi] - mami de [hagi] si [bebic]mic si scumpic[olala] mihaela_s[EU] - mami de [zana]si [zana] babymom75[RO] - mami de [bebic] si [bonjovi] anacezara[RO] - mami de [zana][zana] carmenardelean[RO] - mami de [auto] si [zana] bimilit[cafea][fum] - mami de [roker]si [haibat] claudiasabou[RO]- mami de [zana]si [bebic] In asteptarea lui [bibe] BlueEyes[RO] piticutz[usa] mikiriki[EU] Prietene[flo] aileene[EU]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Noa Cami, nu aveai cum sa vezi magnolii de astea la Simleu, pt simplul motiv ca nu sunt [:D] In Oradea la Muzeul Tarii Crisurilor e plin de ele, eu acolo m-am indragostit de aceste flori. Sunt superbe. In 2 variante: albe si roz. Roz au inceput sa apara la Simleu, am vazut in Gh Lazar in fata unui bloc, are si dr. Garlati unul in curte, daca ai dus apa de la ea, nu cred ca nu l-ai remarcat, e deosebit. Mai nou are si matusa mea si mami [:D] insa a lor sunt mici inca.Magnolii albe sunt, insa alt soi la Simleu. In fata postei sunt 2 sau 3 copaci si in fata blocurilor mai jos de primarie. Insa au petalele rasfirate si rasucite, un singur rand de petale doar. Noa, bine ca ne-am lamurit. Amu oi vedea ce oki a face mami, martea viitoare [:D] Fetelooor, va intalniti??? Abia astept sa vad care mergeti si ce barfiti. [:D] [url="http://community.webshots.com/album/570575613Jjtdro?start=0"]Dulciuri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui livya
buna mamicilor!eu sunt din zalau
bine ai venit in gasca noastra. uite aci un [pepsi]sau[cit],un loc caldut in fata tastelor si baga [:D]detalii despre tine. sa-ti traisca fecioru si sa fie sanatos. io-s Bia ,viitoare soacra de doua nurori[bang], blonda rau[:D]. sper sa-ti placa la noi si la urmatoarea intalnire sa te avem participanta. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan Fetelooor, va intalniti??? Abia astept sa vad care mergeti si ce barfiti. [:D] [url="http://community.webshots.com/album/570575613Jjtdro?start=0"]Dulciuri[/url]
ne intalniram fataaaaaaaaaaaaa. fu bestiala intalneala[pk]. beuram cafele si capucinouri si bagaram cocacoale ptr fiecare din gasca[pk].mancarama de ne umflaram si acum ne facem siesta la butoane[:D]. mno si barfiram cum sa nu,.cap de afis fu gresia mea si of course scara[:D] si tot ce tine de ea. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...