Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [91]


Recommended Posts

oti, am fost asa:Adriana,elvira,diana cu stefan[olala],giulia si eu. primul popas fu la UNICUM.se consuma asa:ciorba de burta,papanasi ,suc,capuccino si cafele si ape plate cu lamaie[:D]si tigariiiiiiiiiiiii[pk].apoi eu,elvira si giulia am poposit la o placinta cu cascaval pi bulevard[pofta]. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
cami,in puii mei daca ce o facut oti nu-s magnolii, io va trimit la gradina botanica sa va "expertizati"[:D] in magnolii.o sa fac poza la o magnolie inflorita in zalau ca sa va convingeti ca estem magnolii ceea ce facu oti. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
[:-)))] Tu vorbii cu Cami pe mess. I-am aratat poze cu magnolii de pe net si zise ca de alea sunt. Ideea e ca ea cunostea doar soiul de magnolii din Simleu, adicatelea de alea simple. Asa ca gata, se inchise subiectu. Eniuei, aratai pozele la inca 5 persoane azi si toate zisera magnolii [:D], asa ca ma linistii. [:D] Ma bucur ca v-ati distrat, sper ca ati beut un cola si pt mine. [:D] [url="http://community.webshots.com/album/570575613Jjtdro?start=0"]Dulciuri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan Ma bucur ca v-ati distrat, sper ca ati beut un cola si pt mine. [:D] [url="http://community.webshots.com/album/570575613Jjtdro?start=0"]Dulciuri[/url]
nooooooooooo.ptr tine s-a beut capuccino, ca doar alaptezi soro,vrei sa te parasca ccc copilul ca-i dai cola.asa ceva[alcool]. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui livya
imi place de voi ,sunteti tari,acuma citeam pe aici si ma faceti sa rid de numa...[alcool][pup]
fata sa nu razi tare sa dai de bai cu vecinii sau cu colegu, ca ai pus-o.o sa-ti saboteze netu[:D]. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...