Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Laparoscopie 15


Recommended Posts

de..aristica mama draga dar tu nu ai nici o sapt de la op..evident ca treb sa fi mai cumninte pe mine ma mai doare spatele uneori..in rest e ok...chiar si acum ma doare spatele putin desi stau la birou la scarbici... si sa nu car nimic..asta e o conditie.. anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pogonici, sunt deja in ziua 12 de la operatie. Colegul meu de birou s-a obisnuit cu buricul meu maroniu (ca-mi tin bluza ridicata, fiindca ma gadila [bang] ) si acum sunt bine. Cred ca la mine starea mi se imbunatateste cand imi iau vitaminele (ca is si mutanta, dar n-am mai luat nimic, ca ma gandisem eu sa nu fortez ficatul), nu beau cafea si nu ma zbengui prea mult. La tine nush ce sa zic...or fi taiat mai mult prin interior...bine, ar fi indicat nici sa nu mai faci drumuri lungi pe jos si cu atat mai putin sa mai si duci greutati. MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa este, cand taie ceva din tine..DOUA TROMPETE---mai greu se reface organimsul..pana se obisnuieste cu lipsa...ce sai fac frate..import ca eu sunt mai bine voi fi cuminticaaaaaa si nu mai car nic decat posetuta de doamna..nui mare... anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pogonici[pup] doamna draga, chiar n-am stiut ca ti-a scos ambele trompe, pai si ele erau tesut viu, asa ca-ti dai seama ca la tine recuperarea e mai grea. Bogdana eu mai am 7 zile pana cand ar veni normal primul CM dupa laparo si nu-ti pot raspunde. Poate te ajuta fetele care au facut operatia acum 2-3 luni, cel putin. Sincer, mi-ar placea sa mai intarzie putin, sa nu ma prinda chiar la mare[:D] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor mai eu ma simt bine, dar cand am fost la nunta si am stat mult pe scaun si am avut oaresce intepaturi pe la buricutzu[:D]...dar acum sunt bine cu cm-ul nu stiu ce sa zic , eu il astept in weekend...va spun luni ce si cum a fost. va puuuup fetele[pup][pup][pup][pup][pup] didi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bogdana noi suntem surori de zi a operatiei si eu tot pe 24 iunie[:D] eu am ramas cu ambele amndoua trompite, dar la cata endometrioza am avut nu-i o afacere faptul ca am ramas cu trompitele.... acum tre sa facem intrecere care ramane prima[:D] ps: pt ca tu ai doar o trompitza iti las tie prima luna, nu ma supar sa raman in a doua luna [pup] didi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai mai fetelor ..dar eu sunt mai...[:-@][:-@]..de nu pot spune ca sunt inca fresh... sincer mici intepaturi mai am acolo la burtica..dar RAR...si spatele ma mai doare putin..mai obosesc si acuma.. prin urmare sa intelg ca acele trompete lipsa ma faceau mai viteaza??? e de unde...daca la CM ma durea de lesinam mie mia venit menstra la fix 28 zile fitili eu maine am 4 saptamnai de la operatie si tot ma mai plang ca o baba..cand si cand anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bogdana_
Hei:) Intrebare: La cat dupa laparo a venit menstruatia la voi? A intarziat fata de normal si cat? Multumesc mult.
Buna seara feteleee[pup][pup][pup] Am lipsit cateva zile bune, dar mi-a fost dorrr de voi[flo][olala] Bogdana, insanatosire grabnica! Si eu am trompa stanga lipsa, suntem surori[:D][pup] Mie mi-a intarziat cm dupa operatie cu 3 zile fata de cum venea de obicei.... Pogonici, meyyy mami nu mai ridica nikkk pana la 5-6sapt[pup] Si eu am fost mare viteaza dar m-am potolit apoi k m-a durut burtica si la buric,,, nu suportam nici sa ridic 1 kg, simteam ca m-i se trage ceva din buric si burta.... Asa ca potoleste-te cu piata [:D][:D][:D][flo] Didi, Aristicaaa [pup][pup][pup] Sa veniti fetelor cu vesti bune, repede. Eu sunt iar pe stimulare, nu am facut nik luna trecuta[q] Ellysorrrr, ce mai faci?[pup][olala][flo] Leoooo pe unde mai umbli? vad ca nu ne mai vizitezi[pup][flo][olala] Va pupic si somn usor sa aveti![flo][pup][nani][nani][nani]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...