Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Laparoscopie 15


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare fetelor ieri mi-a venit la fix 25 zile de la cm-ul trecut, cu dureri cu tot tacamul, am stat acasa, azi am revenit la munci cu aulinul dupa mine si in mine, saptamana viitoare vreau sa merg la controlul de o luna.... pogonici de balonat eu ma balonam si inainte de operatie, oricum nu erm prea miss cu burta mea,iar acum e rotunjoara poate se mai trage dupa ce imi trece... va puuup pe toate[pup][pup][pup] didi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ieri am inplinit o luna de operatieeeeeeeee dar nu am mers la control la dct care ma op..ci merg aici la mine in oras la altul... eu sunt ok.........acu..doar ca nu car..in rest e okkkkkkk [olala][olala][olala][olala] anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

didi sper sa scada durerile in intesitate, apoi sa dispara complet! pogonici La Multi Ani![s] ...eu am vazut ca pe foaia de externare scrie sa ma duc la control intr-o luna, dar doctorul nu mi-a zis nimic si eu ma gandeam ca daca tot incep pregatirile de fiv, sa ma duc la eco si o vedea el ce-i p-acolo. Dar acum, dupa ce au trecut 15 zile de la operatie, eu nu am dureri, gaurile sunt cicatrizate foarte bine, n-am avut sangerari, mananc produse din porc fara exceptii, m-am epilat complet si n-am avut nimic, iar in 2 ore plec spre mare [beach]... multi pupici si weekend placut! MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare aristica te invidiez cu marea....eu nu stiu cand bag un concediu, dar abia astept[:D] durerile au mai scazut e mai bine, dar aseara s-a oprit dupa 1 zi jumate de curs hemoragic[alcool] nu imi mai inteleg cm-ul asta va puup pe toate[pup][pup][pup][pup][pup] didi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

didi nu am mai fost in concediu de la revelion, ca am tot stat la pat din cauza primului fiv, apoi am transferat congelatii, apoi am facut laparo....acum am sa stau iar acasa dupa al doilea fiv...iti dai seama ca nu-mi mai permit sa cer si concediu, asa ca fug de vineri, de obicei, ba la mare, ba la munte. Oricum, am prins o vreme excelenta, cu apa de 27 de grade. Operatia s-a comportat minunat: cred ca sambata am stat cam 8 ore in apa. Acum arat ca un drac[alcool]. N-am reusit sa respect nici pauza aia de iubareala si-am comis-o la 15 zile, mai timid prima data, apoi mai cu curaj [:I]. Totul a fost perfect. A venit si CM la exact 28 de zile de la ultima menstruatie, deci operatia nu m-a influentat cu nimic in rau, din contra, n-am avut dureri de burta ca in ultimii ani la fiecare ciclu, ci am stat in apa ca o rata. Ieri am avut un flux mai abundent, spre seara, dar cred ca era de la efort, ca am inotat cam mult, insa azi e normal si n-am nici urma de durere. Acum ma rog sa nu iasa gargauni in spermograma sotului si sa am AMH-ul o.k. Doar asta mai lipseste in drumul catre fiv 2, dar niciuna nu este de netrecut. Multi [pup] tuturor fetelor! MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am programat si eu pe 29 iulie, ca tot incep AC pentru FIV, am deja listuta pentru protocolul lung-de data asta-, asa ca trebuia oricum sa ma vad cu Dr. pentru a-mi da retetele pentru menopur si difereline, deci il las sa-si clateasca ochii si cu urmele gauricilor pe care mi le-a facut. Nicio felina prezenta p-aci? Eu am de gand sa ma falfai pe la topicul asta pana cand oi fi in stare sa ma trec la gravidute , apoi la mamici cu laparo....si cu endometrioza si mutanta, ca deh, sunt polivalenta[olala] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...