Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Laparoscopie 15


Recommended Posts

lavi02, stiu ca am vb si la subiectul dr , dar nu retinusem pt ce te operezi , te rog mult daca afli ceva azi sa ma anunti si pe mine ,[flo] , urata treaba cu sala asta racheel, iti spun eu uncotro sa te intrebti dupa laparo......la odisee.....[pk] ---------------------------------------------------------------------- Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Macarie ar fi bine sa te auda Dumnezeu [pk] dar, nicio sansa, eu ambele trompe infundate in partea dinspre ovar,[q] iar sotul oligoteratozoospermie. [alcool] Deja,ma gandesc la FIV in Sibiu, dar, sotul nu este de acord.Imi zice sa-mi desfund eu trompele si apoi mai vedem...Dar, ce sa vedem?!!! Nu stiu... Sper ca intr-o zi sa-l conving sa facem FIV. [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

racheel, sa fi sigura ca te anunt , eu am avuut ambele trompe infundate ca si tine si multe aderente , prima laparo am facut-o in mai 2007 , mi le-a desfundat cu succes si am ramas gravida la 1 luna dar am prestat imediat dupa operatie chiar daca am avut ceva dureri , nu puteam rata ovulatia , acum am o fetita de aproape 3 ani.....deci, se poate , fa o laparo ,poate ai noroc ca mine din prima ...fi increzatoare nu te arunca direct la fiv -------------------------------------------------------------------- Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...