Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Laparoscopie 15


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup][pup][pup][pup][pup]Bravo, Didiiiii!!!!! Super tare!!!!! Deci a meritat banutzul care l-ai dat la particular!!!![olala][olala] Fetele, pupici multi!!!!! Pogonici, iubire, eu nu vreau bebe acum si nici la anu...Dar imi face placere sa vorbesc cu voi si de aia mai intru si eu pe forumul acesta....[pup][pup][pup] Poate te asteptai sa auzi de la mine informatii legate de bebe...[alcool][alcool][alcool] Nu ma consider pregatita pt bebe...Nu acum!!!![alcool][alcool Dar voua va doresc din tot sufletul sa aveti toate GEMENI...[olala][olala][olala] Maine e concertul, afara plouasi e frig...[alcool][alcool] Pupici la toate!!!![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iti respect dorinta simata doamna leorpard...regele adjunct al junglei nu??? dar nu parasesti....pe mine ai sa ma mai gasesti la moldovence sau la FIN UNGARIA..daca tio fi dor de mine acest cap laparoscopie e sub incheiat ptr mine defintiv..ca nu mai vreau sa aud de operatiii am 3 la activ...a 4 sa fie cezariana cu gemenii daca ma ajuta DD sa fie anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta, Pogonici, sa faci gemeni...[olala][olala][olala] Si toate fetele de pe aici...toate sa faca gemeni...[pup][pup][pup] Acusica ma pregatesc si eu pentru concert...[pk][pk][roker][roker][roker] Sa va ganditi la mine ca sa fie bine...sa nu ma loveasca nimeni in burtica sau sa ma impinga...[pk][pk][pk] Sa dea Dumnezeu sa fie bine!!!!Si sa nu ploua!!! Pupici la toate fetele mele!!!![pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Am fugit!!!![pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetle sunt acasa de ieri de la 4 dupa-masa, ce sa zic a costat, dar a avut aparatura doar aici in privat...asta este, nu ma plang ca m-am mai operat si data trecuta tot la ei si banutii i-am primit de la mamaie[:D] acum ce sa va zic , am fost iar gradul 4 de endo si multe aderente de la operatia cealalta, iar trompitzele erau ok... adica aratau bine macroscopic si permeabile la testul cu lichid. acum mi-a zis doc ca daca si la histerosalpingografie ies bine , asta peste o luna o fac, or sa fie bine tot timpul. si in plan mai sunt 3 luni de monitorizari si dupa perioada asta imi va spune daca am vreo sansa sau nu. ma tin de doctorul asta, e ok si eu sper sa inchei acest capitol, cu operatii si daca voi face un bebe sper sa nasc natural, gata cu operatiile m-am saturat va puuup[pup][pup][pup][pup] didi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor..dar nu va las inca singuree aici..ca eu sunt inca tot la acest cap..asa zic eu...pana numi trece operatia..si na ma fac bine inca mai trec pe aici vreau sa va intreb ceva..ma refer la cele care au avut fire resorbabile...si nu leati scos evident... la cat timp de la op vau vazut firele??? mie dct mie zis asa la externare....daca vreau la 7 zile sa scot firele e ok..daca nu se resorb ele si cad...in timp..dar cat dureaza???? ma uitamla mine la op azi..la buric am 2 cusaturi..si cica a fost cam greu acolo..iar cele 2 laterale mai au un pic si cad ele..dar la buric e mai greu la mine... de frica stiid ce am tras acum 2 ani...ele tot asa se resorabu si dct la care am fost la pansat ma chinuit de am lesinat de durere...si din ac motiv acum am zis NU..las asa sa cada ele va rogg sfaturi de la voi cele care ati trecut prin asta anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pogonici, iubire...nu simti nimic cand iti scoate firele din buric... La mine toate firele au fost resorbabile, mai putin un singur fir de la drena...DAR cand am fost sa-mi scoata firul de la drena, asta la 10 zile de la operatie, asistenta dulce, ANDREEA, a zis ca inca nu cazuse nici un fir din alea resorbabile...si ca se vad urate si mi-i le-a scos si pe alea resorbabile, inclusiV cele din buric... NU AM SIMTIT NIMIC, NU DOARE....NICI MACAR NU M-A PISCAT MACAR... DECI, CHIAR NU AM SIMTIT NIMIC, ANDREEA ERA DEJA CU FIRELE IN MANA CAND EU ASTEPTAM SA MI-I LE SCOATA...EA DEJA LE SCOSESE...[:D][:D] Super tare!!! Iar de pansat, acolo nu se panseaza nimica, te lasa asa dupa cateva ore de la operatie...gata ...scoate pansamentele si te lasa asa mereu...nu iti mai da cu nimica, totul e ok!!![olala] Si tot la cateva ore dupa operatie...te pune sa te plimbi mult...Pe mine ma trimiteau jos in curte...tot timpul...cred ca urcam si coboram de 10 ori pe zi...[pk][pk][pk] Recuperare usoara!!!![pup][pup] Didiii, bine ai venit acasa!!!! Recuperare usoara!!!!Traiasca mamaie ca ti-a dat banii de operatie!!!![pup][pup]Bafta multa in continuare!!!! Jaguar, felinutza, tu ce mai faci??? Pe la vanatoare...Fara mine???? Daca ne unim fortele, prindem mai repede prada...[olala][olala][:D] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Ellyshoruuuuu....ce mai faci, scumpica mea!!!!![olala][pup][pup][pup][pup] Fetele, aseara a fost super tare la concert!!!![pk][pk][pk][pk] Pupici la toate fetele!!!![pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draguta dar eu nu am pansamente acolo...dar sati zic ce am patit samb si ieri a fost cumplit...mia fost rau si rau samb am fost in piata cu sotul...dar eu nu am carat..nici vb...am venit acasa si am stat in picioare vreo 2 ore.....cumplit apoi..ma durea spatele si a inceput ca ace in burta...sa am....mam asezat in pat si am adormit..mia trecut..au venit pe la 4 dim rusi...rau si rau...am luat nurofen si am adormit iar...ieri ma trezit pe la 9 dim ..am stat in pat..si...am mai av ff mici intepaturi in burtica..ca niste ace in div locuri..aseara am fost pana la socrii..cu masina evident..si iar dintro data ace in jurul buricului..frate..de nu numa numa.. si acum imi pun intrebarea..de ce am ace ba in jurul buricului..ba in div locuri??? stii cum simt.parca ma strange ceva acolo...pe la 12 merg pana la dct de fam si o intreb si pe ea uite si acum cand va scriu....mai cateva ace.....usoare... a mai patit careva asa??? eu azi fac 11 zile de la operatie anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...