Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Laparoscopie 15


Recommended Posts

nu stiu ce sa zic, mie mi-a dat interdictie 4 saptamani, iar data trecuta cand m-am operat trecuse de o luna ca imi era o fricaaaaa acum nu stiu cum va fi, dar cand ma gandesc la ovulatia care sper ca va veni, zau de nu-mi are rau ca o pierd....[:D] bafta si puuup[pup][pup][pup] didi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor cred ca de la anestezie deja suntem ...[xx(] dct care ma op sa nu credeti ca sa chinuit sami raspunda la email....specific dct nostri... eu sunt mai bine azi...mai am mici intepaturi in burtica..dar sunt normale... mie dct mia zis 3-4 sapt fara[pathot].... deja [pofta][pofta] dupa [pathot]...dar mai am de asteptat vreo 2 sapt azi am facut hormonalele de z 3 anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acum in acest moment sunt hotarata ca maine sa ma duc la [medic]sami scoata firele...ca altfel o iau pe cocoasa [neand] de la nenea dct care ma operat asa mia transmis pe email... incepand de azi sunt putin [batcap][nervo] la cap sigur... mai mult cred ca durerea e in capul meu decat realitatea dar eu stiu ca nu o sa ma doara ca ma droghez cu nurofen[alcool] si nospa si habar nu am cand o sami spuna gata AI SCAPAT si eu voi at [hippi] anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in rest sunt bine..adica merg pe linia normala de plutire...incep durerile sa fie din ce mai rare..ca de altfel si intepaturile sunt mai rare decii a ttrecut si aceasta operatie mai am un hop dar ala miccc mic de tot..cica de scos 4 fire..deh sigur nu o sa ma doara...nui asa eu ma incurajez singura..cred ca mam capiat rau de tau.[batcap][alcool].. daca ii zis sotului..saracul lesina inaintea mea[help] deci nui zic ....ca de altfel..ces 3 fire nica toata..fata de o operatie nu??? ura..am scapat si de acest capitol OPERATIII Uraaaaaaa [cheers][cheers][cheers] anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziuaa feteleee[pup][flo][flo][flo] Vazui ca discutara-ti de interdictii la pasarici si iubareala dupa laparo.[:D][8D] Meyyyy cum sa aveti atata interdictie????[:-@][alcool][alcool][alcool] Mie mi-a zis doctorul 1 sapt pauza, apoi sa incep cand ma simt in stare.[:D] Eu dupa 8 zile am bagat carbuni pe focccc[:D][:D][:D][olala] Si nu am avut nikkkkkk nikkkkk[pk][pk][pk] Aristica, iti tin pumnii pentru vineri! Multaaa baftaaaaa!!![pup][flo] Va tzuc pe toateee [flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup]Pogonici, o sa fie bine si scapi si de fire si de stres...[pk][pk][pup][pup] Artistica, nu cred, iubire, ca o sa te lase nenea doctorul la mare asa repede dupa laparo...Soarele face rau la gaurelele proaspete si apa la fel ca sunt si meduze prin zona...Apa e rece, tu o sa fii dupa o interventie si nu e indicat...Dar, oricum tu sa-l intrebi pe nenea doctorul daca ai voie la mare...[pup][pup][pup] Jaguar, felinutza mea, tu asa repede dupa laparo ai prestat lugu-lugu...[xinpat] Fericito!!!![olala][olala][pup][pup][pup] Didii, pasarica mica, cum te mai simti?[pk][pup][pup][pup] Pupici la toate fetele...[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...