Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Laparoscopie 15


Recommended Posts

daca mai ai nelamuri sunt aici...la dispozitia voastra..ca acus merg la madam dct sami scoata uracioasele alea de fire..le detest ..dar om vedea daca o sa auziti vreo fata de la piatra neamt ca a lesinat la o dct ginecoloaga..eu voi fi aceea..deci atentie inseara asta la stirile de a ora 19. anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

@pogonici Sunt si eu la FIV, nu te scap din ochi,va fi la Gynera, la doctorita Dracea. Experienta mea de pana acum este numai pozitiva, e cu adevarat profesionista din punctul meu de vedere. As fi facut FIV-ul pana acum, daca nu-mi descoperea un hidrosalpinx micut dar nu si dragut. Am hotarat sa scap de trompa respectiva si in functie de ce-o mai aparea - sper ca nimic nasol iar - sa trecem la treaba.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pogonici....bafta si nu mai spune de lesin , eu mor de frica, mai bine ma operez inca odata[:D] si nu mai zic ca sotul ma streseaza ca el a inteles ca maine tre sa scot firele, iar pe fisa scrie 8-10 zile de la interventie.....cred ca trebuie sa o sun pe asistenta dr-ului. va pooooop [pup][pup][pup] didi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yoiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....strigati dupa mine? [:D][:D][:D] Poooooooooop dulce fetele, toate toate! [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Vad ca vorbiti de papica dupa laparo, eu in primele 2 sapt am mancat cu responsabilitate. Fara fructe, fara prajeli, fara tocaturi, fara dulciuri. Si m-am simtit....ffff bine. N-am avut balonari deloc, nici probleme cu tranzitul intestinal. Eu zic ca alimentatia a contat mult la starea asta de bine. Dupa operatie tranzitul intestinal e dereglat si dureaza un pic pana isi revine la normal....asa ca mancati cu grija. Parerea mea![8D] Love....[:I]...am facut cam la 2 sapt de la operatie. Si a fost ok...si aici. Despre mine....sapt viitoare fac a doua injectie cu DIphereline. Deocamdata in afara de niste sangerari aiurea nu prea am avut alte simptome aiurea. Sper nici sa nu am![alcool] Pooooooooop gagicile toate, si pe cele in recuperare si pe cele care urmeaza sa se plimbe prin Bora Bora. Baftaaaaaaaaaaaa![ruga] Leooooooooo[pup] cum a fost concertul???[pk][pk][pk] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ellyshoruuuuu....[olala][olala][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Super tare concertul!!!![roker][roker][roker][roker][roker][roker] Si eu cum sunt tampita de felul meu...in loc sa am grija de mine...am reusit sa dau niste bani si am intrat in fatza de tot...Eram a treia din rand in fatza scenei...Cu tupeu... Am avut noroc ca nu s-a impins nimeni in mine, dar era sa ma bat cu o chinezoaica...Am discutat un pic cam frumos [:D] in engleza apoi mi-am dat seama ca sunt operata si am lasat-o in pace...Dar ce i-as fi facut...Mai sunt si rasista, deci daca nu eram operata...muscam din ea la propriu...[alcool][alcool][alcool] Pupici la toate fetele....[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Artistica, sa intrebi pe nenea doctorul daca ai voie la mare...Bafta multa!!!!![olala][pup][pup][pk][pk][pk] Ellyshoru, bafta la bebe...[olala][bibe][bibe][bibe] Si Jaguar, felinutza mea...sa vina repede [bibe][bibe][olala][pup][pup][pup][pup] Pogonici, abia astept sa-mi spui ca nu ai simtit nimic la scos firele...Totusi, sper, sa fie altcineva care ti-i le scoate acuma, nu aceeasi persoana care te-a torturat data trecuta...[bang][bang] Bogdana, bine ai venit pe la noi!!![flo][flo][flo][pk][pup][pup] Fetele, sper ca nu am ratat sa mentionez nici o pasarica de pe aici... Pupici multi de tot la toate....[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fitili ce ati vazut la stirile de la ora 19??????????? mmmmmmmmmmmm?????????? nic??? pai nu o sa vedeti nici in urmatoarele zile caci pogo nu a lesinat DAR NICI NU A SCOS FIRELE..PTR DCT LA CARE MERG EU AICI..MIA SPUS CA OPERATIA E OK si firele mele se vor resorbi....si deocamdata nui nevoie sa le scot ca nui necesar//..daca nu merg la plaja si nu ma deranjeaza atunci pot ramane asa.[aerob].oricum dupa 3 sapt merg la ea ...sa ma mai connversez putin cu ea daca nu leam scos pana acum nu mai e necesar uraaaaaaaa scapat iuhuuuuuuuuuuuuuu de ciupeala de acum astept sal violez pe sotu anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...