Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Laparoscopie 15


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Au-Au fetiliiiii, nu mai pot: am baut aproape un litru de apa cu Fortrans si lamaie la greu si deja isi face efectul: [wow] Nu mai pooot! Sunt calare pe buda si sunt la serviciu si nu stiu cum mama ma-sii ajung eu acasa, ca fac aproape o ora cu masina!!![bang][bang][bang] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bogdana_
@jaguar Multam fain, vad ca suntem amandoua in clubul Lipsa Trompeta Dreapta si la ovule multe si bune etc. :)
Buna ziuaaa feteleee[pup][pup][pup][flo] Bogdana, eu sunt cu trompeta stanga lipsaaa[q][q][q] Dar ce mai conteaza, ca nici dreapta nu este foarte buna, asa k[q] Si mai rau este ca nu am nici bani de fiv, poate peste 1 an, sperrr[q][q][q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aristica
Au-Au fetiliiiii, nu mai pot: am baut aproape un litru de apa cu Fortrans si lamaie la greu si deja isi face efectul: [wow] Nu mai pooot! Sunt calare pe buda si sunt la serviciu si nu stiu cum mama ma-sii ajung eu acasa, ca fac aproape o ora cu masina!!![bang][bang][bang] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Aristica, imi pare rau ca treci prin situatia asta uffffffff Sper sa nu dureze toata ziua treburile cu buda[alcool][alcool][alcool] Multa bafta pentru maine, tin pumnii!!![pup][pup][flo][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aristica draga mea..dar ec cauti tu azi la munca fata????? vezi dac anu ai vrut sa fcai clisma..scapai in 2 min de toate cele..cel putin la iasi..cele care nu vor sa faca clisma beau acea solu#355;ie dizolvata in 2 litri de apa..si saracele dorm pe buda..deh... sunt cu ochii pe tine..dar o sa scapi repde .... anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aristicaa, multa bafta maineeeee la operatiune![pup][flo] Mergi fara frica si stai linistita , ca esti pe maini buneee![:D] Te asteptam cu vesti si impresii[:-@][8D] Sperantaaa[pup][flo] Cand te operezi? unde si cu cine? Iti tin pumnii si tieeeee!!!![pk][olala] Sa fie totul bine si te mai asteptam pe la noi![pup][flo] Restul mandrelor pe unde umblatiii???[:D][:D][:D] Va tzucccc si o zi minunataaa[pup][pup][pup][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui jaguar
Citat:
citat din mesajul lui Bogdana_
@jaguar Multam fain, vad ca suntem amandoua in clubul Lipsa Trompeta Dreapta si la ovule multe si bune etc. :)
Buna ziuaaa feteleee[pup][pup][pup][flo] Bogdana, eu sunt cu trompeta stanga lipsaaa[q][q][q] Dar ce mai conteaza, ca nici dreapta nu este foarte buna, asa k[q] Si mai rau este ca nu am nici bani de fiv, poate peste 1 an, sperrr[q][q][q]
Hello, heloo. Da, mai, vad ca nu mai stiu nici eu ce trompe am si ce trompe n-am. Stânga e si la mine. Te-ai gândit sa faci un credit pentru FIV/ de nevoi personale?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bogdana_
Citat:
citat din mesajul lui jaguar
Citat:
citat din mesajul lui Bogdana_
@jaguar Multam fain, vad ca suntem amandoua in clubul Lipsa Trompeta Dreapta si la ovule multe si bune etc. :)
Buna ziuaaa feteleee[pup][pup][pup][flo] Bogdana, eu sunt cu trompeta stanga lipsaaa[q][q][q] Dar ce mai conteaza, ca nici dreapta nu este foarte buna, asa k[q] Si mai rau este ca nu am nici bani de fiv, poate peste 1 an, sperrr[q][q][q]
Hello, heloo. Da, mai, vad ca nu mai stiu nici eu ce trompe am si ce trompe n-am. Stânga e si la mine. Te-ai gândit sa faci un credit pentru FIV/ de nevoi personale?
Draga mea, nici gand de credit si de inca o banca[bang] Deja am 2 banci de plata[alcool][alcool][alcool][alcool][bang] Ce naiba fac, daca nu iese fivul, platesc de ma usuc si fara nici un folosss[q][q][q] Mai bine mai astept cand oi avea banutii mei adunati, ca cu criza asta,,, cine stie ce o mai fi, si apoi nu vreau sa raman cu bancile neplatite[bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...