Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Laparoscopie 15


Recommended Posts

fetili....eu am dezlegare de la onorata mea conducere sa stau in medical pana ma fac bine.dar eu fata cu bun simt..bla bla...DEH...mie frica cas bugetara..si mai stii sa nu bata la ochi nnn medicale... am dat la pace..cu sefii mei..si am miau propus ei.sa vin la munca dimineata si sa stau cat pot max 2 ore./zi....miau zis ei..ca nu vor sa ma vada lesinata pe acolo..azi eram cam palida la fata..sau speriat saraciii.[help].si au spus sa plec cat mai repede acasa..am plecat ...am aj la ora 14 acasa.... deci de maine..eu de maine merg la scarbici dim la 9 si stau cat pot..si apoi repede acasa[pk] saracul meu sot trebuie sa o faca pe TAXI cu mine.[auto]..nam cei afce..dar o face ca e ptr soata lui nu????? eu dim la 7.30 eram la munca...uffffffff[bang][bang]..plin de dosare pe birou...eu sunt jurist la o institutie de stat...termene in instanta luni..urgente [:-@][:-@][:-@] stau si ma gandesc..ce fac ...ca deja ma durea spatele..uffff...bag o cretisoara ceut...[alcool]... intradevar sunt sllabita fizic..ma mai inteapa burtica...obosesc..si spatele ma doare daca merg mult si stau in picioare mult acum eu va intreb pe voi..cele cu vechime in laparo..in cat timp voi ati fost ok fizic...sia revenit organismul ma refer..eu ieri am implnit 2 sapt..si sunt cam anemica...fizic ma refer anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pogonici, eu in 3 sapt eram ok[olala] Dar nu am facut efort sau ceva de genul... am stat linistita... Multa baftaaa de maine la munci! Sa nu te obosesti prea multtt ca nimeni nu iti ridica statuie![:D] Puppppp si ai grija de tine![pup][flo][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui speranta2
Buna Jaguar, ma operez la Medlife la Dr. Albu. Operatia va fi clasica pt ca am fibrom intramural si asta nu merge cu laparo. Sper sa fie ok. [:D]
Sperantaa[flo] tin pumnii stransi![pup] Esti pe maini superrr bune, asa ca astept vesti bune de la tine! Chiar daca e clasica operatia, stiu ca Dr Albu e un profesionist[:D] asa ca o sa te refaci repedeeeee[olala] si apoi sa vina[bibe][bibe][pup] Cand ai programarea? ca sa scot majoreteleee[flo][flo][flo][pup][pk][pk][pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jaguar, nu mi-am facut programarea inca pentru ca astept intai sa vina CM si dupa aia. Sunt hotarata sa o fac acum in iulie ca sa nu mai pierd timpul degeaba. Oricum nu e o problema cu programarea. Mi-a spus Dr. ca il sun si in cateva zile ma si opereaza. O sa stau pe bara dupa aia 6 luni. Frate cata rabdare imi trebuie....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor vreu un ajutor de la voi..sfaturi miam facut hormonalele de ziua 3 si astea sunt rezultatetele FSH 11,4 mUI/ml-- faza foliculara 2-10 LH 5,84 mUI/ml- faza fol 1,1-11,6 Estradio-59,8 pg-ml -fz fol 12,5-160 prolactina37,3ng/ml-fz fol2,39-25,12 deci prolactina este marita.....de ce nu stiu cele care stiti sa mi dati un sfat va rog sami spuneti ce sa fac..ca nu pot aj acum la nici un dct sami vada rezultatul anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna feteleee[flo][flo][flo] Speranta , am inteles. Oricum tin pumnii pentru cand vei merge![pup] Pogonici, nu te panica, se rezolva toate cu tratam. Da-i un mail doctorului. Ti-am raspuns si dincolo.[pup] Cum e la munci? sper sa nu faci ceva peste masura si puteri, ai grija de tine![pup] Vaaa[pup][pup][pup][pup][pup] pe toateeee Ahhh uita-iii, tinem pumnii pentru Aristica!!!! azi la 9.30 avea operatia. Cred ca deja s-a intors de pe taramul viselor si din Bora Bora[:D [bum][batetoba][harp][colegi][cor][cor][tren] [grup][ispita][ispita][ispita][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor am supravietuit la fire pt ca n-am ajuns la medic[:D][:D][:D], era foarte departe si mi s-a facut rau pe drum si m-am intors acasa....si totusi nu scap ma duc maine la alta doc cu care colaboreaza.... deci azi am iesit afara si am fost viteaza am vrut sa merg pana la metrou pe jos, vreo 15 min in mod obisnuit, si am mers, dar pe metrou mi s-a facut rau cu stari de voma si cu tensiune scazuta, deci inca mai trebuie sa exersez.....tot tensiunea asta ma oboseste, cei drept n-am mai baut cafe de vreo 2-3 zile, ca nu mi-a trebuit, dar nu tine fara.. maine dimi[cafea][cafea][cafea] oara sa ajunga????[:D] pogonici tu te stresezi la fsh-ul asta, eu am 25,7 si vreau bebe si naturel...mi-a zis doc sa nu-l bag in seama atat timp cat imi vine cm-ul, dar eu zic ca poate ti-au iesit analizele asa si din cauza operatiei, poate e prea curand ... cu tratament trece ...ce sa zic nu prea le am cu hormonalele astea, dar stiu sigur ca fsh-ul oscileaza mult.....lasa ca te faci tu mare si ramai cu gemenasi[pup] aristica cum esti? mergi maine la nunta? asteptam vesti... va poooop pe toate[pup][pup][pup][pup] didi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...