Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (22)


Recommended Posts

Da ar fi cea mai buna varianta sa suni la real acolo si sa spui daca cumva trebuia luat separat de undeva codul ala ptr vanisch,normal ar fi fost sa fie dabei in packung,dar cel mai bine pune soatza sa intrebe ce e cu codul ala daca zici ca nu il gasesti niciunde pe bonul de casa sau prin hartiile de la masina,va lamuresc cei de la real unde e codul ala.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

astept sa inceapa Pearl Harbor ,I love it [olala] nu ma intrebati a cata oara il vad [alcool][alcool] but I love it.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste pe aici.

 

Kaudia, chiar melodia asta am ascultat azi in masina.

 

Eu azi am fost sa-mi caut tricoul cu Tom si Jerry, numai ca la mine aici nu-l aveau [q].De suparare mi-am cumparat maieu mov si costum de baie, da nu mov[:D].

 

Clau, pe ce program e filmu?

 

Eu nu stiu la ce sa ma uit,cred ca pap pizza si apoi ma preg de nani.

[nani]

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi , asa cum am spus , program administrativ[:D], , o supa , mers cu copilul din dotare la joaca , cam 2 ore si ceva , culcat copil, plecat la cumparaturi , si la bucatarie a fost "colegul", de servici,si a facut Gyros , cu cartofi la cuptor cu "buruieni" deasupra si la sfirsit ne-am spalat matele cu bere!

Si maine este o zi de leneveala(pentru unii![:D]-nu pentru toti!)si vom vedea!

Dar pina maine[nani][nani]si va doresc o noapte linistita si frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum am ajuns si noi de la botez. A fost frumos am dansat de numai imi simt picioarle,copii s-au distrat si ei cum i-am bagat in masina au si adormit spre casa.

Alex febra nu mai are doar muci garla, mergem luni la analize si vedem atunci ce mai zice dr.

Vise placute[nani][nani][nani]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hei nocturnele,trezirea haideti ca heut'is sooo ein shönes tag ,tra,la,la,la,la :

 

[cafea][cafea][cafea][cafea]

 

Ioana zu spätt cred ca pe KanalD a fost,vai dar mai bine ramanean sa visez cu dani si cu benn,stiti la ce m-am uitat dupa aia pe HBO la Parfumul, vai de steaua mea,ce tampenie de film.

Codruta bravo,zina gateste super cool, vi-ati spalat matzele cu bere [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))].

Ioana ma bucur ca Alex se simte mai bine si mai ales ca v-ati distrat la botez,maine tinem pumnii [pup].

Miki trezirea [aerob][aerob][aerob][aerob].

Claudia tu te-ai hotarat cu tzitzile ce faci,mergi in Buc, eu asi contacta clinica ce mi-a dat Miha-ha linkul,sa vad ce scoruri au [:I]

Iulia mersi de retetele de la cartea de bucate,nu uitati fetelor sa mai scrieti din cand in cand retete noi la cartea de bucate de pe forum.

Merg sa-mi gat cafeaua,revin.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata feteleeee [aerob][cafea][cafea][cafea]

Clau mi-am terminat aseara unghiutele dar nu au iesit cum voiam [q][q] am cumparat de pe ebay niste porcari de glitzer pe care pot sa le arunc la gunoi de proaste ce sunt... mi-am facut frenchul cu glitzer mov ca tot e la moda dar naja maine imi fac alt design ca asta nu prea imi place cum se vede..o sa fac totusi azi niste poze [:D]

eee cu tzitzele mai astept sa strang banii [:D] apropo intreaba totusi si la tanti aia sunt curioasa si eu ce preturi are...poate ne face reducere ca suntem de la romanika [pk][:D][:D]

eu azi nu am nici un program...poate ies scurt cu bebe prin parc sa ia aer daca nu...il scot oleaca pe balcon :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudia dar ce glitzerul nu sta pe gel,sau ce nu e bine, si mie imi place frenchul cu glitzer dar nu am facut niciodata si movul il ador,zici ca sa propunem reducere,ok hai ca scriez la tanti doctor.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...