Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (22)


Recommended Posts

buna dimineata, azi e f. frumos, spor la leneveala sau distractie!

eu tre sa am program administrativ astazi ca o lalai de cand am venit, asa ca mancare si curat e musai, nu mai spun de maldarul de hartii ce asteapta sa fie sortat si vreau sa ma uit si la ceva filme

nu stiu pe unde suntem, am trecut ieri seara de nurnberg, deci azi ajungem la regensburg

masina a spalat bine, e silentioasa, iar cu vanishul inca nu am rezolvat-o, mai tre sa sun luni cica...

mai da dinodora nu a mai aparut? nici miri

s-a intamplat ceva ca eu tot n-am apucat sa citesc din urma?

 

poza cu noi

poze diverse

Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
Claudia dar ce glitzerul nu sta pe gel,sau ce nu e bine, si mie imi place frenchul cu glitzer dar nu am facut niciodata si movul il ador,zici ca sa propunem reducere,ok hai ca scriez la tanti doctor.INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
align="right" id="quote2">Glitzerul sta pe gel doar ca este foarte gros si daca incerc sa il pilesc un pic sare tot...nu e bun pt french...cred ca merge doar la design... am sa comand de aici.. http://stores.shop.ebay.de/CameleonCompany-Nail-art_Gele-nagelole?_fsub=13902647&_sid=198989175&_trksid=p4634.c0.m14&_pgn=7 am citit pe forum ca sunt foarte bune produsele si foarte ieftine[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mikiriki
[aerob][aerob][aerob][:D]Mikiid="red">
align="right" id="quote2">me tooo 1,2,3 faceti toti la fel ca noi [:D][:D][:D][:D][:D].Claudia intru imediat sa vad ce produse sunt.Simonelu,cu Liliana nu stiu ce e, ncii pe mess numai e de mult timp, Mirilut e acasa fara job [q][q] nu prea are vreme cica de net,am vb cu ea la tel, e nacajita cu jobul.INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui m0oniik

Miki - spor la lucru . Ahh si ai cump rochita pt botez [:D] ?

Iar la restul fetelor un We placut .[pup]
Eu dupa ce mancam , ma instalez pe terasa [:D]

Monik 29+ [gravi] Poze Monik
align="right" id="quote2">

Nu am cumparat inca rochita pt botez [:D]. poate apar alte rochite mai colorate [:D]. Cum a fost pe terasa? [pup]

Mikiid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
Acu am ajus si noi de la cumparaturi,am luat grillfleisch [bis][bis][bis][bis] sneckewurst, pulpe si aripioare marinate,puten steack,avem mici,ce mai avem di tati,care vine la mine,Miki vii??? am luat si frischkässe poate fac niste scoverzi la cuptor,nu ma simt eu inca prea bine dar na is barbata,INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
align="right" id="quote2">Vin la tine in vara [:D]. Ai facut scoverzi?Mikiid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...