Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (22)


Recommended Posts

Miki , lasa fato supararea!Spune-mi mie cine te-a suparat..ca ...[bruta]Sint asa [xx(]acolo?

Lasa sa mai treaca o zi , o noapte (noaptea-i sfetnic bun!) si mai cugeta ce-i de facut .Vezi cum e viata asta , fiecare isi doreste ce nu are ...tu ai job , si nu-i bun [q], eu nu am si imi doresc![q]

Dar stii cum se spune -"ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa ti-se implineasca![:D]Capul sus , ca nu-i numai din asta facuta viata ! Iti doresc toate cele bune!

Fetelor bagati si aici poze cu unghiutele , sa vada si sa se bucure tot poporul(si aia cu 2 maini stingi , ca mine ![:D])Hai aratati si aici!

Este asa frumos afara , ca este si pacat sa nu profitam , asa ca eu si MAtei ....via ...Spielplatz!

Sa fiti iubite!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

noi de aicea nu plecam acasa,pana nu ne imbatam si picam sub masa [:D][:D], ai inteles Codruta,nu mergem niciunde,am asteptat un antwort de la Yasmine sa vad daca ne intalnim dar nu l-am primit [q][q], asa ca stam acasa.

Miki am facut o praji super buna cu umplutura de piersici (din compot) o pun pe bloq azi [pup][pup] scoverzi nu am mai facut ca nu aveam chef sa ma afum si-asa abia respir [q].

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Codruta, ai dreptate...dar...nu pot sa nu ma enervez. Pleaca omul 2 saptamani in concediu si sar leii, tigrii, tzatzele [alcool] pe fetele mele. E o poveste lunga, care vad ca nu se mai termina. Imi place ceea ce fac dar nu in atmosfera de acolo. Sa aveti o zi faina azi. La noi e noros si se anunta ploaie mai tarziu.[pup]

 

Mikiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele vesele cine a vrut sa posteze 'Experienta mea' pe bloq ca nu o gasesc niciunde, o vad doar la mine pe bloq dar la noi nu-i [:-/][:-/][:-/][:-/] a cui opera e si daca o aveti salvata undeva ca pe bloq nu e.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si de la noi

 

Miki - lasa supararea , ui sa-ti treaca multe [pup][pup][pup][pup].

Ieri am stat toata dupamasa pe terasa , mi-am facut unghiile , am invatat un pic - a fost total relax [:D] si seara m-am uitat la DSDS .

Claudia - ati grillarit ieri ? [:D][:D]

Aici e vreme super faina , dupa ce papam iar merg pe terasa [:D][:D], iar dupamasa iesim si noi un pic .

 

Ahh si inca ceva , cine are o idee ce as mai putea folosi contra matretii la par ca deja [bang][bang] disper. Am incercat o gramda de sampoane , solutii si degeaba , si pe langa asta acum-s o luna m-am tuns si iar trebuie sa ma tund ca mi se distrug varfurile . Coafeza a zis sa merg la medic ca poate fi pe baza de hormonala sau poate fi altceva

 

Monik 30+ [gravi] Poze Monik

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io io io stiu cu matreata, ia de la apotheke KET de la hexal e cel mai ieftin mai sunt si mai scumpe, deci sampon cu ketokonal e 7 euro cam, te speli de 2 ori si trece, e pe baza de ketokonazol,numai cu asta trece matreata si pe mien m-au prostit destule coafeze si medici cu diferite produse scumpe si am cheltuit o droaie de bani pe ele,in ro e nizoral sampon aici asta l-am gasit si e foarte bun,trece garantat matreata.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

liniste si pace si eu is cu Andi in spielplatz ist endlich was loss dort, ca e fussbalspiel [:D],am venit sa manc un darab de placinta.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...