Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (22)


Recommended Posts

Va multumesc mult la toate care s-au oferit sa ma ajute.

I-am raspuns personal la Yasmine pentru ca pentru ea mi se pare ca e cel mai simplu sa ma ajute.

 

Vad ca acest grup e foarte activ, eu am citit doar cateva pagini dupa mesajul meu, sper ca nu am omis nimic important, oricum cand am timp o sa va mai citesc pentru ca sunteti un grup tare simpatic.

 

Va multumesc inca o data pentru bunavointa.

[flo][pup][pup][pup]

 

Poze

filmulete

 

 

dede, Adi 6 ani si Medeea 2 ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cu matreata, la mine numai nizoral a rezultate, un flacon, dispare, ma spal cu ce apuc, nu am preferinte, si dupa un timp iar am. am incercat cu sampoane de aici, franta sau olanda, si de la farmacie si mai scumpe, nimic! am si ket dar inca nu l-am desfacut ca mi-a adus mama provizii de nizoral cand a fost in ro

am fost o harnica (cu pauze lungi si dese, cheia marilor succese!) mai am inca, da' mama m-a certat ca in loc sa aprind candela duminica eu trebaluiesc, asa ca am aprins si candela [:D]

acu ma duc sa pun de placinte, ma ajuta unul din baieti, adica el face foile, eu nu bag mana in aluat, nu mi place [:I], fac umplutura...

miki [pup] sa-ti treaca

kaiuda, de ce ai sters, eu nu am apucat sa scriu pe blog dar sigur o s-o fac, mai invatam una de la alta, din greseli poate...

pup, mai am o tura de treaba

 

poza cu noi

poze diverse

Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Valeuuuuuu fata numai zi la nimeni ca te ajuta un baiat la placintaid="size1"> [:I][:I][:I] care barbat se pricepe ma la placinte,trimite-l si aici oleaca [:I][:D],Simonelu pai eu de ala zic dragutza de nizoral varianta de aici cu ketokonazol [pk] KET de la Hexal,nizoralul numai in ro il gasesti insa e aceeasi componenta chimica,nici mie nu mi-a trecut cu altceva si cate porcarii am incercat [:-@][:-@],auzi dar tu cand scriezi bre ceva pe acolo,ca vad ca place numai sa cititi [:D] hai bagati si voi telenovele [:D] sau la voi e totul roz [:D].

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da de ce sa nu zic fata ca m-ajuta omu, mie nu mi-i rusine cu nimic (adik-s o nerusinata? [8D]) eu chiar nu bag mainile in coca, nu-mi place senzatia, daca am foi ok daca nu pauza [:D]

sampon cu aceeasi substanta activa am incercat, nu a dat rezultate, iaca nu mai tin minte cum se numeau...

eu am zis ca scriu pe blog dar tre sa am chef de vorba, ca apoi nu ma mai opresc...la mine chiar e roz!

 

poza cu noi

poze diverse

Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok simo,pai hai sa-ti vina chefu [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] sa scrii pe bloq,pana atunci o dedicatie ptr viata de cuplu in roz [:D] :

 

[tube]

[/tube]

 

imi place mult melodia asta [olala][olala][olala].

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, am aparut si noi dupa o zi de plimbareala.

Ma duc sa citesc putin din urma, sper sa reusesc si sa ma pregatesc de munca pt maine.

 

[pup]

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sara buna , tuturor! Astazi am mers intr-o vizita , la niste prieteni .Am stat citeva ore pe acolo(sint foarte buni prieteni -de aia ne-am permis![:D]), am mincat impreuna , ne-am plimbarit putin , si am plecat cind Matei a capitulat !Nu a dormit dupa -amiaza si era zdrente pe la 5.Dar pina sa plecam de acasa , am executat o praji , asa ca atunci cind am sosit am savurat o bucatica ...mimmmhmmm!

Sper ca si voi , toate a-ti avut o zi frumoasa !

Si eu foloseam , cind eram in tara Nizoralul , si a functionat, iar aici , am fost si la dermatolog , dar mare lucru nu am rezolvat cu matreata.Este bine cu Ket , dar daca schimb samponul , e urgie....

Odihniti-va , simtiti-va bine , ca maine incepe o noua zi , o noua provocare , asa ca ...

Va doresc tuturor o noapte frumoasa ![pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si am uitat, nu ..nu scriu , inca (poate intr-un viitor mai mult sau mai putin indepartat!), pe blog , ca nu vreau sa va intristez ![:D].

La mine nu este roz , chiar del+oc ! dar trebuie sa merg inainte , daca nu pentru mine , macar pentru Matei . Dar , hai ca nu vreau sa va stric seara .[:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...