Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata , va ofer[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]!pentru inviorare .

Pentru Ioana , cu mare drag[s][s][s], sa ai numai bucurii , sa fii sanatoasa , tu si intreaga familie !Sa ti -se implineasca tot ceea ce iti doresti , sa fii fericita si iubita !

Noi dam [cheers][bere]iar de la tine asteptam o praji ![:D]

Ce faceti ? trezireaaaaaaaaaaaaaaaa!inca o data[cafea][cafea].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona [flo][pup] asa-mi veni mie,nu stiu exact ptr ce,cred ca s-au adunat mai multe [loveyou] idem si ptr Codruta,draga mea nu trebuie sa scrii daca nu vrei insa eu am citit in sufletul tauid="size1"> [grup][grup] multe imbratisari de la mine.

Eu vorbeam ieri cu Kaiuda asa in mare si ne-am regasit in multe ipostaze si cum ii ziceam eu nu am loc destule acolo pe bloq cate am de scris iar de faze rozosine sincer nu-mi prea amintesc sa fi avut prea multe,in afara de clipele cand am adus pe lume cei doi copilasi ai mei, but I'm still alive si inca cu capul sus, e un Dumnzeu acolo sus care se ocupa de pacatele oamenilor,nu trebuie sa ne spargem noi capul cum sa-i pedepsim,noi sa cautam sa ramane neclintiti in bunatate si cu sufletul si mintea curata,viata merge inainte! [grup]

 

acuma [bum][s]LA MULTI ANI IOANA, sa ai parte de tot ce iti doresti in viata,sanatate, bucurii si fericire alaturi de familia taid="size4">id="red">[s]

cred ca e la spital deja cu Alex,tinem pumnii [grup]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza

 

[s][s] LA MULTI ANI IOANA id="red">[s][s] , multa sanatate , fericire si toate cele bune .

 

Claudia - cred ca daca toti am scrie povestea , precis ca toti am avea ceva in comun .

Mai tarziu merg la farmacie si o sa-mi cump samp de care ai zis , ca eu deja disper [q][q], desi eu chiar ca am grija de parul meu .

 

Azi si eu as avea motiv sa sarbatoresc , dar nu am pt ce ( e sfanta Monika ) iar aici nu se tine , asa ca o sa cump ceva praji numai pt noi si gata .Prajitura pe care am facut-o sambata,ieri deja la pranz barbatii astia mai sa se cearta cine manca ultima bucata [:D][:D]( e reteta de la Claudia [:D][:D] [pup][pup] )

 

Sa aveti o zi frumoasa , eu mai am treaba dar pe la pranz o sa mai intru . [pup][pup]

 

 

Monik 30+ [gravi] Poze Monik

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI MONIK, sa fii vesnic tanara si frumoasa in suflet,sa nu lasi tristea sa te cuprinda niciodataid="red"> [flo][pup]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata

 

Ioana Zu Deinem 32. Feste,

von mir das Allerbeste.

Und außerdem - das ist ganz klar:

Ein schönes neues Lebensjahr

 

ALLES GUTE ZUM GEBURTSTAG IOANAid="red">id="size3">id="Arial">[s]

 

mihaelaid="orange"> si Dennisid="limegreen"> 20.09.2005

dennis[copil]

 

Dennis-puiu id="red">[bibe]

 

simleu silvanieiid="orange">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...