Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (22)


Recommended Posts

Ieri am promis cuiva [:D] c-am sa postez Povestea mea ( un du-te vino), ca sa-si faca si ea curaj sa posteze [:D]. Scriam cu spor pe blog , cand la un moment dat m-am uitat la traffic [:D] si am vazut cata lume intra. Am sters tot, dar promit sa scriu povestea in e-mail-ul nostru. Nu acum, candva [:D], deocamdata ma lupt cu nervii de la munca, cei din sufletul meu i-am uitat deja

 

Codruta, [pup]. esti o femeie de milioane.

 

 

Mikiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miki[pup] ca sa treaca nervii.

 

Cam din acelas motiv nu scriu nici eu prea multe despe viata mea pe aici sau pe blog,de aceea nici nu vreau ca pozele mele sa fie publice si chiar as vrea sa te rog sa scoti pozele cu mine de acolo.Sunt atatea persoane curioase si daca ar fi doar curioasa ar fi ok, dar nu am chef sa ma trezesc cu pozele mele in alta parte cum am mai patit-o.

Sunt satula de "iubirea" care mi-o arata anumite persoane.

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult de tot fetelor pt urarile facute, mi-au dat lacrimile [pup][pup][pup][pup][pup]

Azi nu prea am cu cine sarbatori sunt doar cu copii, sotul la munca pana vineri, dar o facem lata sambata cand mai chefuiesc cu un prieten, deci sarbatoare dubla.

Va ofer [cheers][cheers] si [papica] (caci alta poza nu stiu sa bag)

Acum am ajuns de la dr, maine avem rezultatul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata

mai am inca net! sa urez si monicai la multi ani de ziua numelui

si tuturor va urez sa gasiti in fiecare zi un motiv de sarbatoare

[pup]

daca nu vreti sa vada altii povestile, iar eu vreau!, nu se poate face ceva in setari, sa vedem numai noi postarile? zic si eu...

si daca ne citesc si altii inseamna ca suntem cautate, nu?

 

hai pup sa va treaca supararea [:)]

 

poza cu noi

poze diverse

aprilie 2009

Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.

La multi ani, puiul! Sa fii fericita si sanatoasa![s] [s]

Nu am apucat sa citesc nimic din urma, am avut un weekend plin. Ne-am plimbat muuult iar ieri am vizitat cetatea din Cochem. A fost superb!!!

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau , Miki , fetelor [pup]!

O lupta-i viata , deci te lupta , asa ca ...asta fac si eu ![:D]

Poate vom face odata o sezatoare [:D] , dar asa sa ne vedem la ochi , si sa povestim .!Sint convinsa ca fiecare ar avea ceva interesant de povestit.! Pina atunci insa, toate cele bune , sa fim sanatoase (ca-i cel mai important!)si sa avem putere sa mergem mai departe!

Mooniik , si faptul ca existi , trebuie sa fie o sarbatoare , asa ca ....sarbatoreste!De ce nu ?!Iti doresc o zi , a numelui , frumoasa , ca tine , sa fii multumita , si fericita .

Noi vom ciocni in cinstea ta si a Ioanei , fireste , chiar daca ea , se sustrage , astazi ..[:D]si zice ca va sarbatori simbata!

Noroc si numai bine tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui delia grozav
Va multumesc mult la toate care s-au oferit sa ma ajute. I-am raspuns personal la Yasmine pentru ca pentru ea mi se pare ca e cel mai simplu sa ma ajute.Vad ca acest grup e foarte activ, eu am citit doar cateva pagini dupa mesajul meu, sper ca nu am omis nimic important, oricum cand am timp o sa va mai citesc pentru ca sunteti un grup tare simpatic.Va multumesc inca o data pentru bunavointa. [flo][pup][pup][pup]Poze filmuletedede, Adi 6 ani si Medeea 2 ani
align="right" id="quote2">Delia unde mi-ai raspuns ca nu am vazut, te rog scrie-mi pe PM.>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie ChaplinCorinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...