Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetele gata telenovelele,am sters bloqul isi baga prea multe nasul [:D],o sa facem pe privat ceva,am gatat si eu o parte de curatenie, nu stiu ce sa gatesc azi!!!!!! o dedicatie merge :

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=qO0x2Mdwoks[/tube]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Yasmine
Ia te uita, inseamna ca am trecut pe langa casa ta azi, in drum de la Sinsheim spre Aglasterhausen.
Si da ma mut spre Heilbronn, dar aproape de Bad Rappenau, care e aproape de Neckarbischofsheim, care iar e aproape de B292.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
align="right" id="quote2">
Cand mai treci pe langa casa mea sa opresti sa bem o cafea impreuna [:)]
Nu te muti prea departe, asa e [pk]

„Desparti drumurile, dar nu poti sa desparti si sufletele”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau , multumim de dedicatie 1

Eu astazi nu am facut curatenie , poate maine ,pomaine(ca poate nu va mai fi nevoie![:D]), in schimb toata dimineata prin bucatarie -o supa de pui , o praji , pentru Matei , ca este invitat la un coleg de gradi (nu ..nu e zi de nastere!)si nu stiu ce sa le duc , asa pentru prima data cind le calc pragul.Si acum am copt o paine (neagra!).Duc copilul la culcare , apoi vizita , iar ceva de mancare si mai vedem ...!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudia asa e, nu scriu des... pe de o parte imi ia juma de zi sa va citesc din urma, si pe de alta, zau ca as scrie daca as avea ce [:)] telenovele nu traiesc si nici nu urmaresc [:D] retete diverse nu am pe cine proba ca al meu sot mananca cu colegii si seful la pranz, pt mine nu ma agit decat cu salate si feluri care sa nu dureze mult... Sa o vad eu pe aia care sta si intinde mese cu tzpe feluri de mancare si apoi mananca singura...

Daca exista o tema si un subiect de dezbatere, particip cu draga inima [pup]

Sper ca ti-a trecut raceala si esti fit acum.

Uite si o melo de la Nightwish, asa in incheiere, dedicatie pt sarbatorita Ioana, La multi ani!

 

[tube]

[/tube]

 

„Desparti drumurile, dar nu poti sa desparti si sufletele”

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok lonely girl [:D] asta va place :

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=_tCoDtqZo14[/tube]

 

[pk][pk][olala][olala][olala]

 

Codruta ce praji faci,eu mai am de sambata,azi am facut o budinca de macaroane,am mai gasit un darab de branza sarata din Ro [pk] asa ca am facut,o am in cuptor, vreau iarasi sa fac papanasi daca nici e data asta nu ies,ma arunci in Bega (asa ziceam noi la TM [:D]) am facut o combinatie cu quark si frischkässe ca nu am magazine multiculti pe aici, sa vedem ce-o iesi,am lasat putin sa absorbe grisul branza si ooole.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehe clau noi ziceam ca ne aruncam in Crasna (nu cred ca iti ajunge apa pana la genunchi).

 

clau cunosti schichtkäse?am incercat si eu n-spe mii de feluri de quark si frischkäse , am luat sambata si parca parca schichtkäse e pe aproape de branza din Romanik.

 

 

 

mihaelaid="orange"> si Dennisid="limegreen"> 20.09.2005

dennis[copil]

 

Dennis-puiu id="red">[bibe]

 

simleu silvanieiid="orange">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_specht
hehe clau noi ziceam ca ne aruncam in Crasna (nu cred ca iti ajunge apa pana la genunchi).clau cunosti schichtkäse?am incercat si eu n-spe mii de feluri de quark si frischkäse , am luat sambata si parca parca schichtkäse e pe aproape de branza din Romanik. mihaelaid="orange"> si Dennisid="limegreen"> 20.09.2005dennis[copil]Dennis-puiu id="red">[bibe] simleu silvanieiid="orange">
align="right" id="quote2">[:-/][:-/][:-/][:-/][:-/] nu stiu unde gasesti,mentionez ca nu am rewe si nici real around [:D][:D],mai culmea dar au iesit binisor de data asta,am pus insa si griss si faina,nu prea sunt ele bilute dar na haupsachen schmekt [:D].INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau , am facut o praji rapida tac-pac , ca nu aveam mult timp la dispozitie.Am dus si la copii la care am fost in vizita , si special pentru ei , am mai facut Milch-Schnitte.Mancau de nu aveau aer , m-am bucurat![:D].Pentru noi un pain-de -spain(sau pandispan-pe romaneste[:D]) care a luat forma unei prajituri , pentru ca am aruncat in el niste visine si mandarine , ce aveam prin casa .Si chiar a iesit ceva din tot amestecul asta !

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Muzica,prajiturele si multa liniste pe aici[:D].

 

Clau, ai gatat cu papanasii?mai ai din ei?

 

Eu azi am facut supa de pui cu galusti si rizotto cu sparghel[pofta].Prajitura nu am mai apucat a pentru mine lunea e catastrofa.

 

Vin si eu cu o intrebare la voi, sambata suntem invitati la niste amici, e ziua lui, cu el scap repede de cadou,dar e si ziua puiutului care face 1 an si nu stiu ce cadou sa.i cumpar.E vorba de un baietel.

 

 

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...