Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

Rahovistele: aissa (19.12) mami de Ale [8**] (30.09.2004) anangel-lexi mami de Maria Cornelia[8**](20.09.2006) anculina [cit] andreap [cit] mami de Maria [8**] (7.11.2004) andre_ea (22.01) mami de Tudor [bonjovi](10.08.2005) alinutzaa (11.04) [gravi] cgaby [bonjovi] cristinaT [cit] Dory232002 (12.11) mami de Alexa [8**](20.10.2005) kris mama_lui_alin [bonjovi] Miag [cit] mami de Roli [bonjovi] MIRCLAU (27.01) mami de Andi [bonjovi](10.09.2005) miha [8**] miria cristina (17.04) mami de Maria Damiana [8**] (05.11.2004) Monica-Elizabet (29.10) mami de Alex [bonjovi] (7.06.2001) si Ruxi[8**](16.12.2004) Preda-Vicky[bonjovi] ralcat mami de Mihai Cristian [bonjovi] (27.10.2005) turttle viovio mami de Bianca [8**] (22.12.2004) violeta69 mami de Mihnea[avion] (8.06.2000) [url="http://family.webshots.com/album/559188730CiBeuK?vhost=family"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor. Astazi am fost la gradi.nr.205 si am completat cererea de inscriere . A fost destul de ok, adica fiindca sotul s-a dus la rand dela ora 5 , am terminat destul de repede. Acum astept data cand o sa-mi spuna daca a fost inscris. Voi ?? Nimeni, nimeni ? Toti copilasii vostri au fost inscrisi, sunt mai mari ? Numai bine la toata lumea. albinutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua ce faceti fetelor,aaa stiu va odihniti dupa petrecerea de ieri,nuuuu? cum a fost,s-au distrat copilasii? am facut si noi ieri o minipetrecere dar mai mult cu d'astia batrani[bang]dar au fost si vreo 3 copilasi sa ne puneti poze de la petrecere si sa ne povestiti va pupam si va dorim un weekend placut MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sal! Mai, eu una am avut asa putin timp in we asta ca niciodata, dar macar copiii sunt fericiti. Ieri dimi am fost in Herastrau, cam aceeasi formatie de vineri de la party, aseara in parc cu Vio si Andrea_p, azi cica mergem in Dr.Taberei (inca nu m-a sunat OAna). Acum incarc niste poze si astept si eu sa mai primesc de la cine a mai facut. [url="http://family.webshots.com/album/559188730CiBeuK?vhost=family"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi azi iesim dar numai asa pee langa bloc.... Mihnea s-a pictat din cap pana-n picioare cu marker negru si arata mai ceva ca un dalmatian! si nu se mai ia cu nimic [ups] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi am fost prin piatza sa-i caut sandalutze lui alex dar nu am gasit tocmai ce vroiam eu...am luat unele din piele si f aerisite si o sa-i mai caut altele in centru cand o sa am timp. acum le dau sa pape si plec...cred ca mai vin acasa ca este timp destul intre biserica si restaurant si n-am chef sa pierd timpul prin caldura violeta...alex cand a azuit ce a facut mihnea...cica mamaaaa...super ma fac si eu[bang] pupici monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by monica-elizabet
noi am fost prin piatza sa-i caut sandalutze lui alex dar nu am gasit tocmai ce vroiam eu...am luat unele din piele si f aerisite si o sa-i mai caut altele in centru cand o sa am timp. acum le dau sa pape si plec...cred ca mai vin acasa ca este timp destul intre biserica si restaurant si n-am chef sa pierd timpul prin caldura violeta...alex cand a azuit ce a facut mihnea...cica mamaaaa...super ma fac si eu[bang] pupici monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] pune bine cariocile [:D] l-am intrebat de ce nu s-a gandit inainte sa faca asta si mi-a spus ca "nu a avut mintea la el!" [:D] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...