Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
neatza fetelor, dory cum mai e pitica[pup]? a mai facut febra? eu am dormit destul de bine azi noapte avand in vedere istoricul cafelei[:D] alex deja a plecat la gradi si ruxi se tot imbraca cu diverse lucruri si zice ca ea pleaca in parc[:D]... va pup pe toate sa aveti o zi buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Monica, merci de intrebare, Alexa este mult mai bine, numai ca azinoapte pe la 1, dupa ce mi-a cerut lapte a inceput sa se foiasca si sa se trezeacsca din somn tipand, am luat-o cu noi in pat in ideea ca poate se linisteste dar de unde..., nici gand de asa ceva, si dupa vreo 30-45 min. de foiala si treziri cu tipete mi-a mai cerut un biberon de lapte [alcool], si dupa ce la terminat a adormit linistita si doarme si acum. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, voi ce mai faceti de mancare atat pt. voi cat si pt. pitici??? Eu ieri am facut niste snitele de pui si o mancare de rosii, Alexa a avut peste file cu sos la cuptor dar nu sa dat in vant dupa el , iar astazi ii fac ardei umpluti cu, carne de pui si poate o ciorbita de dovlecei sau de pui, dar asta dupamasa, ca de-abia am scos carnea din congelator, ca aseara am uitat [alcool]. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory saracutza e obosita daca s-a tot foit...lasa bine ca doarme ca-si revine noi tot snitele am avut ieri si pulpite la cuptor, plus ciorba de legume si supa de pui...eu pentru ei nu schimnb prea des meniul ca degeaba ma chinuiesc sa fac ceva super sofisticat ca ei nu mananca[bang] suna bine ce-a avut alexa ieri la pranz o sa incerc sa le fac si eu sa vedem...ruxi cred ca o sa manance dar alex numai cand aude peste...fuge mancand pamantul[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor. In sfarsit am avut si noi o noapte normala, Maria s-a trezit doar la 5 dimineata ca sa pape. De-ar dormi asa in fiecare noapte... Monica, cat de "de firma" sa fie caruciorul? Miniblu o fi bun? Eu mi-as dori mult caruciorul sport [url="http://www.babycomfort.ro/index.php?cmd=show_product&id=1162"]Esprit[/url], e superb, dar nu mi-l permit. E mai scump si decat caruciorul pe care-l avem acum si asta e si landou si sport... [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! M-am intors si eu de la tara. Fara prichindel[V]. L-am lasat acolo cu bunica, ca eu sa pot sa invat. A plans cand am plecat, si mie imi tot venea sa ma intorc din drum sa vad daca s-a linistit. Imi venea sa ma dau jos si din autobuz. Cica s-a linistit repede. Acum mai zice "mami vine" din cand in cand si atat. In rest isi vede de treburile lui: "pusi ata" (pufi latra), "pisica gaie" (zgarie) etc. Sa-l fi vazut ce haios era cand vedea pisica. In loc sa o strige pis-pis, zicea "pi-si-ca!" Uf, sper sa treaca repede perioada asta!
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...