Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

lexi, ma bucur ca ati dormit bine da...asta arata super dar si costa[:D]nu-sh ce sa zic...eu de cand am patit-o cu asta n-as mai arunca banii pe alt carutz prost(de-aia am zis ceva de firma si in ideea ca paote astea de firma au sic eva garantie)...dar poate ai noroc cum am avut eu la alex si la 1 an si maxim jumatate deja nu mai vroia in carutz...ruxi in schimb e puturoshica si nu numai asta..dar ea daca merge pe jos dupa 10 pashi zice sa o iau in brate asa ca prefer sa o pun in carutz decat sa o car sa ma cocosez[bang]plus ca daca tre' sa ajung urgent undeva si mergem pe jos sigur facem o ora(pe o distantza f scurta) andre-ea spor la invatzat, lasa ca-i e bine lui tudorica[pup] la tzara, aer curat, animalutze...sa vezi ce o sa-i priiasca. monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neata! Eu azi n-am sefa la birou dar am eu drumuri de facut asa ca nu pot profita sa stau cu voi. Ma bucur si de somnul lui Lexi [:D] fara intreruperi si de faptul ca fetita lui Dory e mai bine, asa sa ramaneti toti, sanatosi si veseli. Monica ieri ma gandeam la tine ca am trecut pe langa un magazin si am vazut in vitrina un carut tare dragutel. S-a deschis pe Dorobanti, la intersectia cu Stefan cel Mare (in diagonala fata de Perla) un magazin Premaman. Nu stiu insa ce preturi au, eu am vazut din masina carutul, era cam ca ale noastre dar parca putin mai lat si era imprimat cu Pooh, arata super. Parca nu avea copertina sau era pe spate ca ale noastre. Daca ai drum prin zona sa intri si acolo, daca ramai totusi la ideea de a cumpara alt carut. A, sa imi laud fata: ieri a facut de 2 ori pisu la oala [bis], singurica s-a asezat si a prestat. Sa vedem daca azi mai tine minte cum se procedeaza.[:D] Edit: Andre_ea am primit PM, sarumana de oferta dar nu ma risc momentan sa mai comand, astept ca Oana a dat sapt trecuta o comanda pe numele ei, sa vedem daca vine. Apelam la contul tau dar asta inseamna ca vine pe numele si adresa ta coletul si ar trebui sa mergi la posta sa ne ridici coletele, ceea ce nu se face, ai si tu programul si treburile tale. Mersi oricum. Vad eu ce cale aleg cand ma mai mananca mana sa dau bani. Am gasit niste chestii dragute, am cosul cu 7 produse in el dar deocamdata astept. [url="http://family.webshots.com/album/559188730CiBeuK?vhost=family"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris, io oricum vreau sa comand ceva. Macar o comanda tot fac, deci n-ar fi fost problema cu posta. Dar acuma m-a zapacit sotul ca are card visa, dar tocmai ce mi-am dat seama ca nu-l pot folosi. Deci nu pot comanda nimic acum[bang]. Off! Oricum, te anunt cand dau prima comanda, poate ma ajuti cu ceva amanunte.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor, noi am fost la serbare, a fost tare dragutz si emotionant(unii copilashi din grupa anul viitor merg la scoala...noi maia vem 1 an), ruxi nu prea a stat cuminte iar cand a iesit alex in fatza sa recite poezioara s-a dus si ea la el[:D]...acum gata, suntem in vacantza! cristina, multumesc dar nu mai cumpar altul nou[:D]gata sunt hotarata[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce mai Cristina, numai tu sa-ti lauzi fata?Ia sa o laud si eu pe a mea: de dimineata dupa ce sa trezit nu ia-m mai pus pampers , ia-m dat doar chilotei, si nu a facut deloc pe ea, am pus-o de 2 ori pe olita si a facut pipi, cand am plecat afara ia-m pus pampers si asa a ramas si acum ca a adormit instantaneu la intoarcere, dar cand se trezeste : jos cu el. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

super dory, daca reusiti sunteti cele mai tari fete din cartier[:D] si eu am reusit la alex la 1 an si jumatate nu mai facea pipi in pampers...dar cu ruxi a fost mai greut nici acum nu i l-am scos noaptea si nici nu am de gand fiindca de seara si pana dimineatza cred ca are 1 kg pampersul ei[:D]...si la pranz ii pun pampers dina cela pentru pat ca mi-e frica sa nu faca pipi accidental...asa cand este treaza nu se intampla dar in somn...inca nu am incredere cristina, felicitari lui Ale...are ea alte puncte forte[:D]sti tu vorba dr-lui meu...au toata viata inainte sa mearga,sa vorbeasca...nu trebuie sa o faca de la 6 luni...asa si cu pishulica asta la olitza..[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor am utiat sa va zic noi astazi mergem in moghiorosh veniti si voi? violeta, am ajuns prea tarziu azi deja nu maie rai acolo sa-ti raspund cristina am inteles ca deja ai vorbit cu oana, mergi? a ramas la 18,30 dar oricum vb eu cu ea mai tarziu putin la tf va pup monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...