Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
pai chiar vroiam sa-ti zic ca in ziua aia cand m-am intors cu cristina de la tine si am luat-o printre blocuri(cam pe prima stradutza la stanga) deja se pusese garduletz sa se construiasca un nou parc)...ff aproape de blocul tau...abia astept sa se faca si aici la noi ca loc este slava Domnului destul. mai si eu am avut noroc de N ori(ca nu le mai stiu numarul)[:D] sa fie tare si de vreo 3 ori din pacate a fost cam moale...ei...atunci a zugravit ruxi mai cu spor...[bang] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetelor, da Dory pe mine ma amuza sia cum desi stiu clar ca pericolul inca nu a trecut[:D]...ce-mi pare rau este ca nu i-am facut nici o pzoa ca atunci cand s-o da ea d-ra fandosita sa-i fac o poza din aia tablou[:D] noi iesim un pic mai tarziu in parc, ori pe barca ori sebastianul mare...voi pe unde mergeti...daca e vb la tf[pup]pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, mi-am reparat si eu calculatorul, 2 zile a fost mort. Azi nu mai ies ca e randul lui Tony. Si asa maine pleaca asa ca 1 saptamana vai de mine. De fapt 2, dar in weekend vine acasa. Monica trage-ma de maneca, tot uit sa fac un cd cu poze, poate reusesc azi cand pleaca astia afara dar nu promit pt ca mi-am bagat eu nasul sa schimb sursa la calculator pe principiul ca bag si eu firele de unde le scot de la cea veche (e prima data cand imi bag nasul in asa ceva) si la CD nu am gasit o mufa la sursa noua asa ca nu-s sigura ca funtioneaza.[:D] [url="http://family.webshots.com/album/559188730CiBeuK?vhost=family"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la mine! Cristina, om avea net de la aceeasi firma ca si eu am patit la fel. Dupa furtuna de alaltaieri am avut netul si telefonul mort pana acum. Ti-a zis Tony ca ne-am intalnit? M-a surprins cand imi faceam in sfarsit faimosul card. Cica miercuri-joi e gata. Abia astept. Sa vad de unde fac rost de bani[ups]. Mey eu cu olita nu cred ca fac mare lucru vara asta. I-am zis mamei sa il mai lase fara pampers. Si zilele trecute imi spunea ca a facut kk pe afara, dupa care a intrat si in bucatarie si a facut si acolo putin. Mama a si calcat in el[:D]. Dezastru! Si noi nici n-avem chilotei normali.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu abtinutul de la pipi azi a batut recordul. De la ora 13 era fara pampers (daca nu si mai devreme). Nu a facut nici in somn, la 4 si ceva s-a trezit, a baut o gramada de apa. Am tot presat-o sa faca pisu la oala, cred ca am stresat-o cu asta ca nu a vrut deloc deloc sa se duca spre oala. I-am zis ca ma supar rau daca face pe ea si am tot urmarit-o. La un moment dat i-am zis ca daca vrea o las singura in camera sa faca fara sa ne uitam noi la ea. A venit mandra cu oala: "uite mami pipi" dar era doar o micropicatura. Am urmarit-o in continuare si am vazut ca isi baga mana intre picioare sa se abtina si chiar avea un tremur. Am intrebat-o daca vrea sa ii pun pampers sa faca pipi acolo, a fugit repede la sifonier, i-am pus pampers si l-a umplut. [bang] Andre_ea nu mi-a zis Tony ca v-ati intalnit. La mine nu netul a fost buba, mi s-a ars sursa de la calculator, arata in spate ca dupa explozie, un strat mare de praf asezat cumva ordonat, cred ca a bubuit. Ma speriasem sa nu fie procesorul ca ala e mai scump. [url="http://family.webshots.com/album/559188730CiBeuK?vhost=family"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi azi dim pana la urma am fost in Carol cu violeta si mihnea...cica sa se dea astia mici cu rolele...dupa ce-i echipam pe cei 3 muschetari nu dureaza 10 min si cica gata nu mai vrem sa mergem cu rolele[bang]...in schimb vio a exersat si acum merge bine. acum seara (desi aveam altceva in plan) am fost in vizita la matusha mea(sa vedem cum si-a aranjat casutza cea noua) si apoi a vrurt ea in mod special sa-i invite pe astia mici la mc... maine mergem la teatru la tzandarica-lahovari la 11 la alba ca zapada, mai merge cineva? cristina, nu te grabi cu pozele, cand ai timp ca oricum raman aici pentru mama[:D] andre-ea...asa se poate invata f repede daca sta la curte...marsheaza acum(tu sau mama ta)...poate pana la toamna scapati de pampers...la baietei mis e pare mult mai usor de renuntat la pampers(cel putin din experienta mea cu alex) va pup pe toate noapte buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Noi ieri am avut ft., ft mult de alergat si am lasat fata la mama sa nu o caram dupa noi prin caldura aia, aseara am trecut pe la fini si am stat la un gratar. Astasi de cand ma-m trezit nu am stat nici o secunda, am facut ordine prin casa, am prajit niste peste si am facut mujdei de usturoi, am fost la cumparaturi si cand am venit am facut si niste dovlecei pane acum vreau sa intru sa-mi fac un dus ca sunt fleasca, am intins si niste rufe, ca desi e duminica am spalat o masina de rufe, vreu sa mai calca si cateva haine si pe la 15 sa plecam sa luam fata de la mama si sa ne ducem pana in Adunatii Copaceni la cineva [alcool]. Fetelor, am castigat un portofel la concursul de la Marlboro [:D], trebuie sa merg in Plaza Moll sa-l ridic, peste o saptamana. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor, wow dory ce de treburi ai facut...harnicuto[biz]...sa stapanesti sanatoasa portofelul si sa fie mereu plin cu bani[:D] noi am fost la teatru cu vio si mihnea, le-a placut tare mult copilashilor, apoi am mers prin cismigiu si la vestitul mc...astia mici dorm acum si eu am de gand sa trag o fuga prin cora sa cumpar cate ceva...dar mi-e lene si f cald va pup pe toate...Duminica placuta in continuare monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...